Nové Hnízdo Platnost TF3 Kong Kim Tactica Vesta pro Airsoft pro Nerf Hry Cosplay Venkovní Lovecké Aktivity, Pokles Lodní dopravy

Nové Hnízdo Platnost TF3 Kong Kim Tactica Vesta pro Airsoft pro Nerf Hry Cosplay Venkovní Lovecké Aktivity, Pokles Lodní dopravy

w9890

Nové

Skladem

2 538.17 Kč 1 599.15 Kč
Množství

Štítky: airsoft, vzduchovky pcp, pás držák kazet, zbraň paintbal, kamufláž mtb, pistole nerf, airsoft zbraň pistole, airsoft m4, b zbraň, nerf.

NFSTRIKE Nové Hnízdo Platnost TF3 Kong Kim Tactica Vesta pro Airsoft pro Nerf Hry Cosplay Venkovní Lovecké Aktivity, Pokles Lodní dopravy

Vlastnosti:

.Materiál je odolný a bezpečný: 600D nylon je jako nositelku suroviny pro vestu, takže má vynikající odolnost proti vlhkosti a odolnost proti opotřebení.Přední část je vyrobena z pevného EVA materiálu, které mohou účinně chránit tělo a polštář.

.Inovativní design: Většina z původní taktické vojenské neprůstřelné vesty jsou znovu a znovu opakuje, a malá část původního vesta je lepší tvořit více vynikající stylingový účinek.

.Výrobní proces: přijímá světových dip barvení technologie, která je lepší než ostatní nátělníky na trhu z hlediska odolnosti vůči světlu, otěru, stálost a odolnost proti mytí.

.Tvrdá deska je vyrobena z EVA, která má krásný vzhled a dobrou houževnatostí a dobrou odolností proti nárazu a styling efekt.

.Spodní část je EVA představenstva nejnovější montážní systém, který může nést předměty, jako jsou časopisy a taktických produktů.

.Vhodný pro osoby nad 14 let

.Pro lidi do 90 KG hmotnost

Specifikace:

.Barva: Černá

.Materiál: 600D Nylon + EVA

.Produktu Velikost: 45*25*53cm

.Hmotnost výrobku: 700g

.Balení Rozměry: 45*10*53cm

.Hmotnost balení: 800g

.Balení: Kartónová Krabička

Obsah Balení:

.1 x Vesta

.2 x Vesta Příslušenství Pouzdro

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty