Xiaomi Mijia Inteligentní Dveřní A Okenní Čidlo, 2 bluetooth 5.1 Detekce Světla Otevírání/Zavírání Záznamy Přesčas Neuzavřený Připomenutí

Xiaomi Mijia Inteligentní Dveřní A Okenní Čidlo, 2 bluetooth 5.1 Detekce Světla Otevírání/Zavírání Záznamy Přesčas Neuzavřený Připomenutí

w9883

Nové

Skladem

216.18 Kč 205.47 Kč
Množství

Štítky: clanche xiaomi dveře, xiaomi mijia 3, mi xiomi, hipee ekg, čistička xiaomi smartmi, video xiaomi zvonek, mijia, led rgb wifi xiaomi, mijia xiaomi, baterie xiaomi mija.

Nákup tipy

- Prosím, přečtěte si následující podrobnosti o produktu před nákupem. - Tento produkt musí být používán s produkt s Bluetooth gateway.Můžete si také zobrazit stav zařízení po propojení s mobilním telefonem přes Bluetooth (tam je omezení vzdálenosti při použití mobilního telefonu k internetu, a bude odpojen po ztrátě připojení Bluetooth). - Další možnost nákupu je "Xiaomi inteligentní brána".Pokud nemáte vstupní branou k připojení ve vaší domácnosti, doporučujeme ji zakoupit spolu.

Xiaomi Senzor 2 pro dveře a okna

• Otevírání a zavírání a světelný senzor, dvě v jednom, více interaktivní scény.Otevírání a zavírání záznamy, Mobilní telefon synchronní push*, Čas není zavřené připomenutí, Nový světelný senzor, Přístup Xiaomi AI reproduktor hlasové vysílání.

Existují záznamy o otevírání a zavírání

• Takže si můžete být jisti, když jdete ven.Prostřednictvím magnetické indukce na dveře a okenní senzor, soudce otevírání a zavírání státu.Po přístupu na Bluetooth gateway, můžete zkontrolovat stav zařízení prostřednictvím mobilního telefonu kdykoliv a kdekoliv

Propojení "Xiaomi AI reproduktor"

• Stav může být vysílání pomocí hlasu* můžete komunikovat s Xiaomi AI reproduktor doma vysílat hlas, a budete vědět, kdy okna a dveře jsou otevřené a uzavřené. *Xiaomi AI reproduktor musí zakoupit sami.

Nově přidané světelný senzor

• Vnímání světla, spojení více scén.Když světelný senzor zjistí, že okolní světlo se stává tmavý, to může být spojena s inteligentní lampa realizovat místa, automatické osvětlení po otevření dveří v noci*

Přístup k Mijia aplikace

• Záznam každodenní pomocník.Prostřednictvím přístupu k Mijia aplikace, to může být spojena s jinými inteligentními zařízeními v domácnosti.Například, když pet plot je otevřel, inteligentní kamera může automaticky nahrávat video, nahrát ji do cloudu, a tlačit upomínky a malé video klipy na mobilní telefon.

• Instalace: 1. Odtrhněte ochrannou fólii. 2. Snažte se sladit při instalaci. 3. Montážní vzdálenost je kratší než 18 mm. • Připojení: 1. Otevřete Mijia aplikaci a přidat zařízení. 2. Skenování QR kód na výrobku. 3. Připojení je úspěšné. *Mobilní telefon synchronní tlak, abnormální stav pohotovosti, přístup k funkci Mijia vazba Xiaomi AI reproduktor vysílání, musí být použit s technologií Bluetooth gateway nebo inteligentní produkty s vestavěným-in Bluetooth funkci brány. *Uvědomit si místo otevření dveří a osvětlení v noci, je nutné vytvořit inteligentní scénu prostřednictvím Mijia aplikace a používat jej s Bluetooth gateway nebo inteligentní produkty s vestavěným-in Bluetooth funkci brány. *Během instalace, se snaží vyrovnejte montážní značky na straně hlavního těla a magnet, a vložit je do požadovaného otevření a zavření oblastech (doporučuje se, aby těleso snímače bylo být instalován na pevné ploše otevírání a zavírání prostoru, magnet by měl býtnainstalován na aktivní povrch otevírání a zavírání prostoru, a instalační mezera by měla být méně než 18 mm, dveře a okna jsou zavřené)

Více způsobů, jak hrát, které jste vytvořili.

Malé tělo, vložit design, lze lepit na jakékoliv otevření a zavření zařízení v domácnosti.Ať tradiční vybavení v domácnosti se stal členem smart home.

To je snadno nainstalovat a připojit.

Parametry výrobku

Název produktu: Xiaomi dveřní a okenní čidlo, 2 model Produktu: MCCGQ02HL Produktu velikost: 34.0 x 32.7 x 14,5 mm Bezdrátové připojení: Bluetooth 5.1 BLE model Baterie: CR2032 (nainstalován) Pracovní teplota: - 10 ℃ ~ 50 ℃ Pracovní vlhkost: 0% - 95% RH, bez kondenzace CMIIT ID:2020DP6823 Výkonné Normy: GB 4943.1-2011, GB / T 9254-2008, GB / T 17618-2015 obsah Balení Xiaomi dveřní a okenní čidlo, 2 × 1, lepidlo vložit × 1, příručka × 1.

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty