Hra Deus Ex: Mankind divided (PS4) používá

Hra Deus Ex: Mankind divided (PS4) používá

w9813

Nové

Skladem

236.51 Kč
Množství

Štítky: PS4, deus ex machina tričko, fotoaparát palec grip, 5 playstation, ps4 screw set, deus ex machina, cyberpunk, titan jazyk, případě nintendo spínač, krása, včela.

Deus Ex Lidstvo Rozdělena Pokračuje příběh speciálního agenta Adam Jensen. V nové hře kybernetický Hrdina získal nové schopnosti a Půjde na velmi různých místech na Zemi Míč ve snaze odhalit nové globální Zápletka.

REVOLUCE LIDSKÉ

V této hře je vaše Postava má celou sadu Non-lidské schopnosti. Možnost Z minulých dílů, Jensen také může Užijte si zbrusu nové, Experimentální, typ prsou (Upgrady v jazykové hry). Teď může Propuštění z ruky ostré čepele, které Explodovat při nárazu, kryt se Gel brnění přes speciální rozprašovač A deaktivovat laserové ochrany software Příkaz náručí. Nové dovednosti k dispozici Pro speciální Praxis brýle, které Najít nebo koupit během Průchod. Pouze v této hře můžete Sneak v doslova neviditelný Přes nepřátelské doupě, Ztratil představitelé kultivátory A odpálit granáty ve vzduchu Slow time. Nicméně, Důležitou schopnost ve hře jen Nejméně efektní, ale velmi užitečné. Smart Vision vám umožní sledovat Přes stěny, vidět nepřítele technika A soupeři sami.

Úrovně v Deus Ex Lidstvo Rozděleno nabízejí různé funkce Přístup přidáním vertikální Měření. Jste mohli mít už dřív. Do větrání a pád zdi Obejít zavřenými dveřmi, ale v této části Vývojáři přidali pro každé místo Více příležitostí pro skryté Průchod. Přivedli k dokonalosti Směs plošinových, střelba a Počítač hacking, která je vždy Série Deus Ex byl slavný.

Ty jsou k dispozici Kromě základní dějové úkoly, také Misi. Vývojáři Přestěhoval se do virtuálního světa českých Hlavní město Praha. Město je centrální Oblast ve hře, a umístění doslova Vdechnout život. Na první pohled město Zdá malé, ale začít prozkoumávat Jeho-a budete vědět, co on opravdu je Obrovský. Tam jsou stoky tady, v Kdo jsou skryté opozice, systém Střechy, kde je jejich tajemství jsou vypracovány na vrcholu. Můžete dokonce lézt někomu do bytu, A prostředí bude vyprávět příběh její Majitel.

Nové díly Deus Ex Lidstvo divided každý hráč najde něco Pro sebe. Fanoušci střelců, bude Kombinace střelby z první a z Třetí strany. Milovníci stealth-akční hry Překvapen tím, že Jensen schopnosti. A integrovaný level design.

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty