TerraMaster F5-221 NAS 5-Bay Cloud Úložiště Intel Dual Core 2.0 GHz Plex Media Server Network Storage (Diskless)

TerraMaster F5-221 NAS 5-Bay Cloud Úložiště Intel Dual Core 2.0 GHz Plex Media Server Network Storage (Diskless)

w9792

Nové

Skladem

8 218.47 Kč
Množství

Štítky: základní deska serveru, konektor rj45, core i9 intel, hdd usb, na serveru, espn, nas úložiště rady, cloud nas, cloud bavlna, síťové úložiště případ.

Malý, Lehký a Výkonný

TerraMaster je F5-221 5-bay NAS jednotka je dodáván s procesorem Intel Apollo J3355 dual-core procesor, s frekvencí až 2,0 GHz, rychlost čtení dosahuje 200 mb/s a rychlosti zápisu dosahující až 190MB/s. Pro stabilní a lepší výkon, vyřešte potíže s připojením pomocí WD Červené nebo Seagate IronWolfs.

Tato zařízení jsou kompatibilní s AES hardwarové šifrování a 4K HD video překódování, takže F5-221 ideální kandidát pro domácí multimediální zábavu a malých kancelářských aplikací.

Zvýšit Bezpečnost vašich Dat, s Příští Generace Systému Souborů

Vynikající skladovací technologie a optimalizovaného snímku technologie jsou základem Btrfs souborového systému, což je to, co TerraMaster je F5-221 5-bay NAS jednotka spoléhá na pro pokročilé ochrana údajů, předcházení poškození dat a minimální náklady na údržbu. Použití tento systém souborů podporuje high integrity dat, to vše při prosazování flexibility a efektivnosti v oblasti ochrany dat a obnova dat.

Optimalizovaný snímek technologie generuje 1,024 snímky pro každou sdílenou složku, a to až do 71,680 celkového systému snímky. Tímto způsobem, uživatelé mohou těžit z flexibilní, skladování-uložení pro ochranu údajů.

Od té doby obnovy dat probíhá na soubor nebo složku úrovni, podniky mohou také těžit z posílené flexibility a efektivní obnovu dat.

Intel Apollo J3355 dual-core 2.0 GHz CPU

Dva Gigabit LAN Porty, 200MB/s čtení a 190MB/s psaní

2GB DDR3 (rozšiřitelná až na 4GB)

Dva USB 3.0 porty

4K Ultra HD video překódování

F5-221 je žít hardwarové překódování až dvou souběžných 4K video překódování poskytuje bezproblémové a kvalitní přehrávání videa z různých zařízení, včetně high-definition Televizory, přehrávače digitálních médií, mobilní telefony a počítače v požadovaném formátu, takže je snadné sledovat vaše celé multimediální knihovny bez nutnosti instalovat 3rd party hráče.

Je doporučeno používat NAS server v režimu připojení kabelem k zajištění stabilní a rychlý rychlost. Pro bezdrátový režim, použijte prosím USB WIFI dongle s Realtek RTL8812AU čip Dual Band 1200M.

Soukromý Prostor v Cloudu

TNAS nabízí uživatelům možnost vytvořit osobní cloud drive, který splňuje jejich vzdálený přístup potřebuje.

Práva přístupu mohou být přizpůsobeny pro vaše kolegy, příbuznými, nebo přáteli, a podpora pro obousměrné synchronizace cloud drive, se těší na výhody pohodlné cloud život nebylo nikdy jednodušší.

Prosím ujistěte se, že pop-up okno není blokován prohlížeče při konfiguraci synchronizace aplikací.

Bohaté podnikové Aplikace

TOS je enterprise verze je kompatibilní s mnoha podnikových aplikací.

Operační jeden TNAS zařízení nabízí významné výhody oproti použití více zařízení, včetně souborové servery, poštovní servery, webové servery, servery VPN, servery DHCP, servery DNS, Rsync servery, servery FTP a MySQL servery.

Různé Metody Zálohování

Podporuje Apple Time Machine, Rsync, a Vzdálené Zálohování podporu.

Podporuje třetí strany, řešení zálohování, Cloud Sync synchronizace Dropbox.

Superspeed USB3.0 rozhraní podporuje externí úložiště zálohování. Všechny druhy pohonu formátů, včetně, ale ne omezený k EXT4, EXT3, FAT, NTFS, HFS+ jsou podporovány.

Užijte si tisíce kontejnerů Docker

Uživatelé mohou využít Docker, lehký software kontejnerizace řešení, provozovat četné TOS na bázi kontejnerů.

Tyto kontejnery byly vyvinuty předními odborníky v mezinárodním společenství, z nichž všichni využívají moderní technologie. S Docker Hub, rozsáhlé vestavěné obrazu úložiště, mohou uživatelé přístup k sdílených aplikací od jiných vývojářů v komunitě.

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty