Jíst, Spát, Hra Citovat Samolepky na Zeď Obtisk PC Herní Klávesnice, Myš, Ovladač Gamer Herna Chlapci Ložnice Dekor

Jíst, Spát, Hra Citovat Samolepky na Zeď Obtisk PC Herní Klávesnice, Myš, Ovladač Gamer Herna Chlapci Ložnice Dekor

w9767

Nové

Skladem

192.57 Kč 144.48 Kč
Množství

Štítky: dívka gamer dekor, san andrea, mat hrát, dekor gamer, herna nálepka, hráč kawaii, hra pokoj, hráč pokoj, myš rapoo, levné herní místnost.

Upozornění: Pokud vzor je složitější, prosím, spolupracovat s převodem filmu. Účinek bude lepší.(Pokud potřebujete koupit transfer film, můžete si vybrat, na objednávku v barvách možnost.)

Specifikace: 100% zbrusu nový a vysoce kvalitní Vlastnosti: Odnímatelný Styl:samolepka na Zeď Materiál:PVC Zdobí vnitřní stěny, okna, a nábytek a bude držet většinu tvrdé, hladké, čisté povrchy, jako jsou zrcadla, kovu, dřeva, a stěny. Ozdobte svůj domov, aby to více romantické Snažte se vložit znovu a znovu. NENÍ vhodný pro špinavé nebo drsný povrch, můžete dokonce udělat DIY řemeslo položky tím, že umístí na dlaždice nebo lakované desky. Pokud potřebujete upravit jiné barvy a velikosti, prosím, zanechte vzkaz. .

Použijte čtverec lepenky držet elegantní efekty

Jak používat: 1.Ujistěte se, že povrch je hladký, nelepí na hrubý nebo nerovný povrch. 2.Vyberte si místo, které chcete použít, vyčistit popel a tuk, udržovat suché a čisté. 3.Držet v souladu s obrázkem, nebo DIY ve vaší vlastní nápad. 4.Sloupněte papír a pak to nalepit na zeď, vydláždit od středu doleva a doprava.

Láska a Útulné!!!

Náš design téma je Láska a Útulné. Doufáme, že naše výrobky mohou přinést nejteplejší a nejkrásnější přání, aby každé rodině. Krásný život, každá část života musí být zdobené krásné.

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty