Wallpad S6 Bílé 1 Gang Momentální Reset Puls Vypínačem Pro Zvonek roleta Závěs Motoru s Kartáčovaný Panel PC

Wallpad S6 Bílé 1 Gang Momentální Reset Puls Vypínačem Pro Zvonek roleta Závěs Motoru s Kartáčovaný Panel PC

w9705

Nové

Skladem

218.58 Kč 131.15 Kč
Množství

Štítky: livolo přepínač reset, rocker spínač panel, tlačítko napájení pc, drát vypínači, legrand intermediate spínač, roller shutter switch, legrand, skleněný zvonek spínač, ventilátor smart switch, Spínač.

Plánování koupit pro váš dům nebo nákupu pro zákazníka? Kontaktujte nás připravit kompletní pořadí, které potřebujete, a získat další slevu pro velké množství..

Pokud jste kupující z Evropy včetně Ruska, Běloruska, Kazachstánu, Uzbekistánu, Ukrajiny, Arménie, budete mít šanci, aby se naše Služby DDP ( Ze Zaplacené Daně, platíme veškeré daně daň pro vás ) . Prosím, neváhejte a kontaktujte nás pro potvrzení, zda vaše objednávka je k dispozici.

Popis S6 Bílý Kartáčovaný PC (Plast) série dát navržen tak, jednoduchý, ale pěkně vypadající. Materiál byl Ohnivzdorné PC Plast, ale vypadá jako kartáčovaný hliník. S ekonomickou cenu, aby si speciální krásný design a vysoká kvalita, bezpečnost! S6 Série zahrnuje kompletní sortiment spínače, zásuvky, včetně různých barev a desek. Pokud nechcete najít, co potřebujete, prosím, neváhejte kontaktovat zákaznický servis pro pomoc!

Gang - Znamená, elektrické kruhy nebo tlačítka. 1 Gang znamená, 1 tlačítko, 2 Gang znamená, 2 tlačítka, 3 Gang znamená 3 tlačítka. Způsob, jak - 1, Jak se rozumí spínač contorls lampa na 1. místě. 2 Způsob znamená, spínače, kontrolní svítilny na 2 různých místech. Pokud potřebujete udělat 2 způsob ovládání, budete potřebovat 2 kusy 2 způsob přepínače pro 1 lampu. Střední spínače-Když potřebujete ovládat lampu na více než 3 místech, budete potřebovat středně pokročilé přepínače musí být namontován mezi 2 kusy 2 způsob přepínače. Poraďte se s elektrikářem nebo odeslat zprávu zákaznický servis, pokud máte stále pochybnosti.

Wallpad S6 Bílé 1 Gang Momentální Reset Puls Vypínačem Pro Zvonek roleta Závěs Motoru s Kartáčovaný Panel PC

Pro EU zákazníky, budete potřebovat zadní box k instalaci produktu. Prosím, klikněte na obrázek koupit.

Tipy pro zákazníka Velkoobchodní a pokles lodní dopravy jsou i uvítal? Pro velkoodběratele nabízíme slevy nebo expresní doprava zdarma, která trvá jen 3-7 dny, aby se dospělo. Pro pokles lodní dopravy,můžeme poslat zboží k vašim zákazníkům přímo a nenechá informace o nás, pokud byste chtěli. Jak mohu sledovat můj pozemek? Můžete sledovat vaši zásilku na následující webové stránky pomocí sledovací číslo: www.17track.net/en (Zkopírovat do prohlížeče, otevřít), Co můžu udělat, když nákup ochranu, čas se krátí? Pokud váš nákup ochranu, čas se krátí, prosím, kontaktujte nás a my vám může pomoci prodloužit. Takže vaše peníze nepůjdou na můj účet.

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty