2800 gramů/pár Plná Prsa Stimulátory Silikonové Realistické Prsu Tvoří Lepidlo Falešné Prsa Prsa Silikonové Crossdresser

2800 gramů/pár Plná Prsa Stimulátory Silikonové Realistické Prsu Tvoří Lepidlo Falešné Prsa Prsa Silikonové Crossdresser

w9672

Nové

Skladem

2 448.12 Kč 1 591.28 Kč
Množství

Štítky: prsa tvoří crossdress, větší prsa, Formu Prsu, silikonové prsa formy lepidla, lepidlo prsu, velký prsa, falešné prsa pro crossdresser, realistické připojitelné prsu formuláře, falešné prsa, realistické prsu.

A. Vyrobené Ze 100% Medicinální Tekutý Silikon A Kvalitní B. Život-Jako Na Váze A Cítí Se Jemná Vnější Kůže C. Realistické Zvýšit Bradavky, Sexy A Přirozeně. D. Bezpečnostní Opakované Použití A Snadné Čištění Jen Ruční Mytí Pouze E. Zajistěte Objednávání, Bílá Vnější Balení, Krabice, Vážíme Si Vašeho Soukromí, Cena Zápas+

Velmi, velmi Důležité, Prsa zadek může být s lepidlem,pokud budete potřebovat samolepicí,prosím, zanechte nám zprávu, když jste nákup; Pokud jsme neobdrželi vaši zprávu, budeme výchozí nemusíte samolepící(non-adhesive).

Jak se zachovat silikonové prsa formy 1:Umyjte je čisté s jemným mýdlem,pak osušte ručníkem jemně. 2:Aby se zabránilo ostré předměty(např. nůžky,špendlíky a brože) k ochraně produktů. 3:Vyčistěte je po plavání co nejdříve. 4:Dát bradavky stranou dolů do obalu, když nechcete používat. 5:ne expozice pod sluncem přímo. 6:nemají mačkat a třít, když máte na sobě.

DOPRAVA 1.Loď rychle!Všechny objednávky jsou dodávány do 3 dnů(mimo víkendu). 2.Hlavní loď DHL, obvykle, balíček dorazí do 3-7 dnů. 3.Balíček bude označen vzorek nebo dárek na ochranu vašeho soukromí. 4. Nejsme odpovědni za nesprávné/nedoručitelné adresy.

NÁVRAT 1.Prosím, kontaktujte nás do 14 dnů od obdržení pro návrat pokyny. 2.Zboží musí být v původním, nenošené, nezměněném stavu. 3.Kupující je odpovědný za zpáteční lodní náklady. 4.Přepravní poplatky jsou nevratné. 5.Prosím, dovolte 5 pracovních dnů, aby se proces návratu.

SLUŽBY 1.Budeme TradeManager on-line, jak je to možné, jak můžeme. 2.Pokud TradeManager je v režimu offline, prosím, zanechte zprávu, odpovíme vám do 24 hodin. 3.Pokud si chcete koupit velké množství,prosím, napište nám,budeme citovat nejlepší cena.

F EEDBACK 1.Vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležité. 2.Upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu, pokud se vám to líbí. 3.Jakýkoliv problém, prosím, kontaktujte nás, budeme řešit to pro vás aktuální.

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty