Taktická Svítilna Dual Control Krysí Ocas Tlakový Spínač mount Lovecké zbraně Vypínač Příslušenství SOTAC-GEAR

Taktická Svítilna Dual Control Krysí Ocas Tlakový Spínač mount Lovecké zbraně Vypínač Příslušenství SOTAC-GEAR

w9618

Nové

Skladem

784.27 Kč 650.94 Kč
Množství

Štítky: světlo zbraň, zbraně zbraň, peq spínač, sotac zařízení, zoomovatelný baterku tlakový spínač, emerson, hračka zbraň, led pistole, tlr, vojenské zbraně příslušenství.

Obrázky a Popisy:

100% zbrusu nový, vysoce kvalitní Materiál: kov polymerů a pryže Barva: černá, TAN Typ : Dvojité otevírání Přepínač: dálkový tlakový spínač Vhodný pro 3,5 mm díru a taktické baterky(M300 ,M600,M720V,M952V,......) Duální ovládání zařízení, jednodušší operace, obecně "M1913 Picatinny, DEYMOD a M-LOK" systém tří pevných Kvalita první, že poskytuje nejlepší služby. Zákazník je náš přítel. Stylový design, 100% zbrusu nový, vysoce kvalitní!

Jsme loď na celém Světě. Máme loď vaší objednávky během 1-2 pracovních dnů po zaplacení vymazány. Položka dodávány z ČÍNA Příspěvek Letecká pošta, dosah většina zemí v rámci 15 až 22 dní.

Pokud potřebujete vybrat EMS,prosím, kontaktujte nás. Ale třeba účtovat další náklady na dopravu.

Dodací lhůta závisí na destinaci a další faktory, to může trvá až 25 dní. Pokud nechcete dostávat položku po 25 dnů, Prosím, kontaktujte nás, budeme vyšetřovat a řešit dodávky problém.

Návrat Politiky:

Pokud nejste spokojeni, když obdržíte položky, prosím, vrátit to do 7 dnů na výměnu nebo vrácení peněz. Prosím, kontaktujte mě před vrátit.

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty