Skutečné 6.0 g Pevné 925 Sterling Silver Deluxe pravý Modrý Safír, Zirkony Náušnice Svatební 40x13mm

Skutečné 6.0 g Pevné 925 Sterling Silver Deluxe pravý Modrý Safír, Zirkony Náušnice Svatební 40x13mm

w9559

Nové

Skladem

393.23 Kč
Množství

Štítky: jewelri, kubický zirconia náušnice, 925 stříbrný houpat náušnice ruby, 925 stříbro-ale sterl, 925 silver crystal houpat náušnice, cubiz zirconia náušnice, 925 stříbro, modrá bílá zirkon náušnice, originální real 925 sterling silver náušnice, kaletine originální 925 sterling silver náušnice.

Popis: Preoduct Kov: Garantované 925 Sterling silver výrobky Čelit Náušnice:40x13 mm nebo 1.6x0.5 palcový Drahokam velikost:4x3 mm Léčby: Vyhřívané Jasnost: POKUD do VVS, Další: luxusní, Luxusní, Elegantní, jednoduché a krásné!! Lesk: Atraktivní Připomenutí: Máme jen pár zásob na všechny produkty v našem obchodě. Pokud je to nutné, prosím, objednat ihned. Děkuji. Platba :

Jsem přijmout Podmíněná, kreditní karty a PayPal

Doprava:

Každá položka bude dodáno doporučenou poštou a pojištění, takže můžete sledovat stav dopravy on-line. Obvykle to bude trvat 10 až 24 pracovních dní, aby se dospělo.

Vrací:

Přijímám vrací bez udání důvodu, poté, co kupující obdrží je během 14 dnů. Pokud máte nějaké problémy, prosím napište nám a my vám rádi s vámi spolupracovat. Všechny výnosy musí být v původním stavu a nenošené.

ZPĚTNÁ vazba

Jako vždy, děkuji vám za vaši podporu. Budu i nadále dělat více jedinečné šperky a poskytovat nejlepší služby pro každého. Jsem fér a snadno mluvit. Prosím, nech mě pozitivní zpětnou vazbu s všechny položky. Pokud máte pocit, nespokojeni s některou z mých výrobků nebo služby, Prosím, kontaktujte mě a já vám pomohou vyřešit. Prosím, nenechávejte mě nic negativního, netural a já vám pomůže vyřešit to. fit.

Nejlepší Přání,

SheCrown Šperky Společnosti

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty