3ks Moje První Vánoce Novorozené Dítě Dívky A Chlapci Dlouhý Rukáv Romper+Pruhované Kalhoty+Klobouk Kreslený Baby Bavlněné Oblečení Sady 4-24M

3ks Moje První Vánoce Novorozené Dítě Dívky A Chlapci Dlouhý Rukáv Romper+Pruhované Kalhoty+Klobouk Kreslený Baby Bavlněné Oblečení Sady 4-24M

w9549

Nové

Skladem

194.10 Kč 163.06 Kč
Množství

Štítky: totoro dětské oblečení, bonnie dětské oblečení, dogan dětské oblečení, milník dětské oblečení, biquini dětské oblečení, rorychen dětské oblečení holčička, burdully dětské oblečení, babicola dětské oblečení, ck dětské oblečení, teta dětské oblečení.

Teplé Tip:

1. K dispozici jsou 4 velikosti (70-80-90-100) k dispozici pro následující výpis. Prosím, dovolte 1-2cm se liší vzhledem k ruční měření, prosím, kontaktujte prodávajícího získat podrobné informace .Díky.

2. Prosím, porovnejte detail velikosti s vaší skutečné velikosti před zakoupením.

3. Pokud si nejste jisti o velikost, prosím, dejte nám vědět vaše výška a váha. Takže můžeme assit vám vybrat vhodnou velikost.

** NÁVRAT POLITIKY **

Věnujeme nabídnout nejlepší služby pro vás. Pokud nejste spokojeni s bodem, můžete se vrátit je do 30 dnů s účtenkou za plnou náhradu kupní ceny, a to včetně poštovné a manipulační poplatky.

** ZPĚTNÁ vazba **

Vážíme si toho, pozitivní zpětnou vazbu a budeme reagovat na vás, stejně. Pokud nejsou spokojeni, nebo máte nějaké problémy, prosím, kontaktujte nás včas, jsme rádi, že ti dělám laskavost. Díky.

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty