Bump Cap li Vložit lehké Ochranné pomůcky, Helmu, Vnitřní Pevný Klobouk s Pěnou Pad prodyšnost Pro Sklady, Továrny

Bump Cap li Vložit lehké Ochranné pomůcky, Helmu, Vnitřní Pevný Klobouk s Pěnou Pad prodyšnost Pro Sklady, Továrny

w9458

Nové

Skladem

165.90 Kč 142.73 Kč
Množství

Štítky: klobouk velikost pásku, přilba, helma vnitřní podložka, jídlo pěny, ruské skladu, helma, práce, stavební přilba delta, sklad, prsa pěny, helma vložit.

Body:

1. Flexibilní Design: bump cap li vložit využívá horizontální a vertikální dva-způsob konstrukce pružně, ochrana pracovníků z jakéhokoli dopadu nebezpečí.

2. Nastavitelná Výška: můžete použít nůžky na čalounění výška bump cap vložka pro montáž v různých klobouky.

3. Pevný Materiál: čepice-li vložit je vyroben z odolného a lehkého polypropylenu materiál, není snadné zlomit.

4. Pěna Výplň: pěnová podložka ve bump cap vložka, která poskytuje lepší ochranu pro hlavu a odmítá absorbovat zvláštní vůni.

5. Dobrá Prodyšnost: Tato helma li vložit vlastnosti, dobrou prodyšnost a zajistit kontinuální proudění vzduchu, to vás chrání nejen před nebezpečím, ale také poskytuje své hlavy nositelné stavu.

Popis:

Univerzální bump cap li vložit je vnitřní pouzdro s lehký a nárazu-odolný výkony, které mohou být vloženy do jakékoliv kšiltovka, klobouk nebo další extra ochranu hlavy zařízení zabránit jakékoliv pohmožděniny a další drobná zranění hlavy.

Není to tak objemné jako helmu, takže je to perfektní pro mechaniky, klimatizace, nosiči zavazadel a pracovníky skladů, továren, domů, služby nebo jiné pracoviště v blízkosti světlo, nebo v potrubí, tunelu nebo jiné low - visící překážky místech, která nevyžadují helmu, ochranu.

Specifikace:

Obvod hlavy: cca 58-62 cm/22.83-24.41 palců

Balení Seznam:

Bump Cap Li Vložit*1

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty