ZHUDELE Nové Příjezdu 10.1 Palcový Video Dveřní Telefon Nejvyšší Kvality Intercom Systém s RFID Panelu Fotoaparátu Vodě-důkaz Kryt,Noční Vidění

ZHUDELE Nové Příjezdu 10.1 Palcový Video Dveřní Telefon Nejvyšší Kvality Intercom Systém s RFID Panelu Fotoaparátu Vodě-důkaz Kryt,Noční Vidění

w9409

Nové

Skladem

19 945.61 Kč
Množství

Štítky: display mount, iec montáž na panel, skupina intercom, 2 drát barevný video intercom systém, vrátný intercom, intercom wire, wirelezz video intercom systém, interkom s klávesnicí, interkom s dálkovým, intercom video.

10.1" Barevný Video Dveřní Telefon Intercom S CCD 700TVL Vodotěsné IR Senzor, Fotoaparát

Monitor, Heslo a ID Kartu Odemknout 2 X 700TVL CCD Kamera + 4 X 10.1 Palcový Barevný LCD Monitor, Jak zvládnout situaci, když někdo (cizinec), klepe na vaše dveře ?

To se stane pro všechny z nás, někdy, pravidelně, v závislosti na okolí. Ale když slyšíme nečekané klepat na dveře. Otázka je, co bychom měli dělat ? Normálně, budeme dělat níže uvedené věci:

1. Otevřete dveře přímo (To není nejlepší nápad, pokud nevíte, kdo je mimo. Samozřejmě pokud víte, že to je důvěryhodná osoba, pak můžete.)

2. Podívejte se na dveře, okna (pokud ho má) nejprve vidět, kdo to klepe, pokud neznáte osobu, můžete požádat přes dveře, kdo jsou a co chtějí. Ale hlavní věc je, to je nejlepší podívat se nejprve, než slepě otevření dveří.

3. Ignorovat zaklepat na dveře: Pokud jste žena(nebo dítě, starší) doma sám, může ignorovat zaklepat na dveře. Ale pokud cizinec je zloděj–, že člověk může jít dopředu a break-in, pokud si myslí, že nikdo není doma. Tím, že nějaký hluk nebo zapnutí světla, cizinec bude vědět, že je někdo doma. Na druhou stranu člověk může i nadále zaklepat doufal, že si vaši pozornost.

Nyní, velmi účinný a jednoduchý způsob, jak je používat naše video dveřní telefon intercom systém reproduktorů. Popis

Položku, kterou sledujete, je náš nový přírůstek video dveřní telefon systém. Monitor je vybaven 10,1 " s vysokým rozlišením barevný displej a fotoaparát je 700TVL , které vám umožní jasně vidět, kdo je u dveří. Kamery namontované na vnější straně dveří umožňuje mluvit venku a lidi na venku, mohou také mluvit. Tento 2-way komunikace je levný a účinný způsob, jak mluvit s cizincem na dveře, aniž by ve skutečnosti otevření dveří. Venkovní kamera má 6ks 940 nm IR LED a IR senzor , IR senzor zapíná IR LED automaticky, když je světlo v nízké úrovni. To umožňuje, můžete jasně vidět, kdo je vědět, dveře, dokonce i v noci, je skvělý design . A dveře telefon může pracovat s 12V elektrický zámek, takže se můžete připojit elektrický zámek pro tento systém. Pomocí této funkce, nemusíte jít ke dveřím odemknout pro vaše hosty, stačí stisknout tlačítko odemknout na monitoru odemknout. To přinese velké pohodlí pro vás a vaše rodinné příslušníky. (Vezměte prosím na vědomí, elektrický zámek není součástí balení) intercom systém může podporovat IP Kameru, můžete sledovat vaše dítě je v místnosti nebo obchody od monitoru .

Zažijete velký prospěch z tohoto video dveřní telefon systém. Kromě toho, a to jak z venkovní jednotky a vnitřní jednotky, mají dobrý vzhled a moderní design, který může být také použit jako dekorace vašeho domu. To je dobrá volba pro váš domov bezpečnosti a intercom.

Tato položka obsahuje 2 venkovní jednotky a 4 vnitřní jednotky , podporuje 2 venkovní kamery a 4 vnitřní monitory. Pokud potřebujete více kamer a monitorů, prosím, neváhejte nás kontaktovat pro cenovou nabídku.

Specifikace:

Outdoor Kamera Rozlišení 700TVL Noční Vidění Vzdálenost Větší než 2 m, Pracovní Teplota -35 ° ~ +55 stupňů Intenzity Osvětlení 0.01 lux Objektiv 6mm Rozměr 213mm(L) x 136mm(Š) x 64mm(H) Instalace na Stěnu Materiál Hliníkové Slitiny Čistá Hmotnost 1200 G Provozní napětí DC15 Vnitřní Displej 10.1" LCD dotykový klíč obrazovky Efektivních Pixelů 1024 x 600dot Zpoždění Volání Čas 120s ± 10% Zpoždění monitorování čas 30s ± 10% Adaptér Vstup AC100 - 240V 50-60HZ Adapter Výstup DC15V Jednotka Spotřeba Méně než 10W, v pohotovostním režimu méně než 0,5 W, Pracovní Teplota -35 ° ~ 55degrees Instalace na Stěnu Rozměr 262mm(L) x 184mm(W) x 19mm(H) Hmotnost 800G Materiál Nové ABS plast

R & D oddělení:

Výstavy:

Platební podmínky:

1. Plná platba musí být uhrazena do 7 dnů od zadání vaší objednávky.

2. Budeme se dodání zboží do 10 pracovních dnů po obdržení vaší platby.

3.Kupující je odpovědný za veškeré daňové a/nebo daně účtované jejich zemi. A zboží bude Označeno jako "dárek" nebo "vzorek" pro vaše snadné celní odbavení a menší poplatek.

Vrácení peněz (pouze Výměna)

1.Obrázky mohou být trochu odlišné, v důsledku různých softwarů .Pokud nejste spokojeni se svým nákupem, můžete si vyměňovat položky, které obdržel. musíte nás kontaktovat do 5 dnů od obdržení vaší objednávky. A vy byste měli platit všechny další přepravní poplatky vzniklé a položky, vrátil by měly být uchovávány v jejich původní stav.

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty