Bluetooth je snímač Čárových Kódů,1D Laser Přenosný Bluetooth Bezdrátový USB Kabelové 3 v 1 čtečka Čárových Kódů s Paměť 16M

Bluetooth je snímač Čárových Kódů,1D Laser Přenosný Bluetooth Bezdrátový USB Kabelové 3 v 1 čtečka Čárových Kódů s Paměť 16M

w9216

Nové

Skladem

1 289.63 Kč 864.05 Kč
Množství

Štítky: barcode scanner wireless ls, filmový skener, slide scanner, kruh materiál, filmový skener fotografií, 3d skenování, a4 skener, netum skener, lidar snímač, malé bluetooth skener čárového kódu.

3 v 1 -Bluetooth/2.4 G Wireless/USB Drátové

Tento čárový kód skener může pracovat s mobilní přístroj(například chytrý telefon,iPad a tablet) přes bluetooth;umí pracovat s PC a POS stroj přes 2.4 G wireless nebo USB.

Velikost

Lehký A Přenosný Velikost:0.78*1.5*3.7 palec

Vzdálenost Přenosu

Bluetooth Přenos Vzdálenost:10 m; 2.4 G Bezdrátový Přenos Vzdálenost:100 metrů(Venkovní), 15 až 30 metrů(Vnitřní) USB Délka Kabelu:1 m

Normální Režim A Režim Skladování

Tento čárový kód skener má dva pracovní režimy:nomral režim a režim skladování. Normální Režim:Přenos dat po každém skenování Režim ukládání:Ukládání dat na skener po každém skenování.

Baterie

Kapacita:1000 ma*H Nabíjení:3 Hodiny Pokračovat v Práci:15 hodin V Pohotovostním Režimu:720 Hodin

Skener Podrobnosti

3 Indikátory:Bzučák/LED světlo/Vibrace

Kompatibilita

Podpora Systémů:WIndows/Android/IOS/Mac Kompatibilní Zařízení:Chytrý Telefon,iPad,PC,Notebook,Tablet,pokladna,POS Stroj

Seznam Balíček

1*Barcode Scanner 1*Baterie 1*Anglický Manuál 1*2.4 G Wireless Dongle 1*USB Kabel 1*Řemínek Na Ruku

Dodací Lhůta A Způsob Dopravy

Dodací lhůta:1-2 dny po dokončení platby Způsob Dopravy: www.buddybar.cz Standardní Poštovné:Balíček by být přijata 7-60days, aby dorazil na své ruce DHL:Balíček by být přijata 3-10 dny, aby dorazil na své ruce,sleva 30%, byl již nastaven.

Pre-prodejní servis a Po-prodejní servis

Pokud máte jakékoli otázky týkající se našich produktů,můžete nás kdykoliv kontaktovat a my vám odpovíme vám co nejdříve. Doba odezvy nesmí přesáhnout 24 hodin. Pokud tam je nějaký problém s balíčkem, když jste jej obdrželi,prosím, neváhejte mě kontaktovat,a my vám odpovíme vám co nejdříve.Doba odezvy nesmí přesáhnout 24 hodin.

Zpětná vazba

Pokud máte rádi naše výrobky, prosím, laskavě dejte nám nějakou pozitivní zpětnou vazbu, vaše spokojenost je náš největší úspěch. Prosím, kontaktujte nás před odjezdem negativní zpětnou vazbu, a budeme se snažit v našich silách, pro zlepšení.

Jiné Politiky

Nejsme odpovědni za jakékoliv vlastní cla nebo dovozní daň. Budeme deklarovat pozemku jako dárek s nízkou hodnotou, aby snížit své vlastní starosti.

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty