Zimní Ohřívač Mini Prostor Místnosti Teplejší Nastavitelná Rychle, Potichu Se Přes Tepelné Ochrany, Žádné Záření Zlatá Pro Psací Stůl Office Home

Zimní Ohřívač Mini Prostor Místnosti Teplejší Nastavitelná Rychle, Potichu Se Přes Tepelné Ochrany, Žádné Záření Zlatá Pro Psací Stůl Office Home

w9122

Nové

Skladem

627.33 Kč 388.86 Kč
Množství

Štítky: montáž mini fan ohřívač, elektrické ohřívače, roztomilý mini ventilátor topení, konvektor elektrický ohřívač, starožitný ručník bar, krbová kamna, mini ohřívač fanoušky, keramické elektrické topení, rychlý ohřev topení, ohřívač salon.

Popis

W ith použití této zimní ohřívač, není tam žádný otevřený plamen, žádný kyslík spotřeba, vysoká bezpečnost, výkon, velmi vhodná pro rodinu, úsporu energie a ochranu životního prostředí.Mini ohřívač má kapku ochranu spínač na spodní části výrobku. A rychlý ohřev systém přenosný ohřívač může dosáhnout 400W a 900W režimy vytápění během 5 sekund. Automatická regulace na konstantní teplotu může ušetřit energii.Tento přenosný ohřívač má inovovanou technologií a je klid při práci, čtení nebo spaní. Zimě topení je prostor kolem vás v teple a pohodlí.

Funkce

-Barva: Zlatá .

-Materiál:ABS,PTC.

-Rozměry: 17x12.5x19.5 cm/ 6,7 x 4.9 x 7,7 palce.

- Ohřívač je efektivní vnitřní topidla, odolný a rychlý ohřev během několika sekund.

- V zimě topení má bezpečnostní ochrana: hlavní tělo přijme pokročilé břišní svaly, tak to může sám nastaví.

- Pokoj topení má zlidštění kontrolu: můžete Si vybrat, topení nebo topení v režimu volně.

- V zimě topení je nízký hluk, žádné záření, tak, že tento malý prostor ohřívače bude vynikající volbou pro kanceláře a domovy.

- Ohřívač může být pohodlné k použití: V chladné zimě, potřebujeme bezpečné místo topení se postarat o naše tělo. Doprovázet nás v chladném období.

Balení seznam

1*Zimní Topení

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty