12V Zabránit Kuna Šok Pro Auto Hlodavce Potkan Myš Repeller Myši Myš Odpuzující Auta Motorového Prostoru proti Škůdcům

12V Zabránit Kuna Šok Pro Auto Hlodavce Potkan Myš Repeller Myši Myš Odpuzující Auta Motorového Prostoru proti Škůdcům

w9069

Nové

Skladem

576.84 Kč 403.72 Kč
Množství

Štítky: kk1, antmin, myš, klec rat, krajka s ptákem, elektrický šok, auto samolepka, antmin s9, dr. martin, asic miner.

AUTO MAOUSE CONTROLLER

Krysa princip ovládání

Tento produkt POUŽÍVÁ mikropočítač čip, může vyrábět desítky různých frekvencí ultrazvuku, efektivní stimul kontroly v rámci působnosti myší a jiných škůdců mozku úrovni boha a naslouchání systému, aby jeho produkce strachu a nepohodlí, a rychle z místa činu uprchli.

Vlastnosti produktu

1. Tento produkt je variabilní frekvence ultrazvuku, deratizace účinek rychlé a trvalé. 2. Tento produkt je nízká spotřeba energie (baterie vozu v parkovací státu může být nepřetržité užívání o dva měsíce) 3. Tento produkt šok; Drop; Vodotěsný; nehořlavé; Odolnost vůči vysokým teplotám. (výrobky lze použít 5-8 let) 4. Tento produkt je vyroben frekvence ultrazvukové vlny na krysy a škůdci, a auto nebude produkovat žádné zásahy do lidského těla. 5. Tento produkt je navržen tak, s vypínačem, v případě, že nejsou používat pouze je třeba vypnout napájení přepínače produkty. 6.Tento produkt instalace a snadné použití.

Jak Používat

1. Otevřít auto generátor případě, najít vhodné místo, v blízkosti baterie stranu s spárován s kabel kravatu nebo fixní držák bude pevně v podvozku produkty. Nepřibližuj se ke generátoru (výrobky, prosím, pevně na drát a malé díly) všeobecné fixní vedle případ uvnitř nebo baterie. 2. Odšroubujte baterie šroub, produktová řada, svorka baterie jsou upevněny na + (pozitivní); produkt jiný (černý nebo modrý), svorky na baterii - (negativní). Zápas extra drát s malým kabel kravatu pevně, zámek šroub. 3. Produkt spínač je umístěn do polohy ZAPNUTO, výrobek, červené světlo, světlý, blízko ucha může být slyšen před hlukem, výrobky se začaly správně fungovat. 4. Auto údržba během nebo po dlouhou dobu nebude používat produkty mohou být spínač v poloze VYPNUTO.

Poznámka

1. Instalace produktu, navrhnout hledáte profesionální auto údržby pro instalaci. 2. Instalace produktu, prosím, bude zvon otevřít pozici, prosím, neblokují reproduktor přímo, aby se zabránilo snížení deratizace efekt. 3. Instalace produktu, hledá vhodné umístění a pevné pevně, prosím, pravidelně kontrolujte, zda výrobek je uvolněné a normální práci.

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty