99.99% Palladium Drát Čistý Průměr 0.3 0.5 0.8 1.0 mm Pd Kabel Řetězec 0-0.02 mm Tolerance Drahé Kovy

99.99% Palladium Drát Čistý Průměr 0.3 0.5 0.8 1.0 mm Pd Kabel Řetězec 0-0.02 mm Tolerance Drahé Kovy

w854

Nové

Skladem

218.36 Kč 196.51 Kč
Množství

Štítky: sluchátkový kabel palladium, nůž twosun, zn, titan drát, Monel, xiaofan, palladium boty, nůž s35vn, cívky ti, ženy palladium.

Gratulujeme! Právě jste našli Magnety a Materiály Výrobce! Množství: 1 Jednotka Pure Platinum Drát

Produkt: Pure Palladium Drátu (Pd)

Čistota: 99,99% MIN

Průměr: 0.30, 0.50, 0.8, 1.0 mm ( 0~+0,02 mm Tolerance )

Délka: Různé Délky (+/-0.1 mm Tolernace)

Balení: V Neutrální Zapečetěném Sáčku

Ostatní: Již v 1 jeden kus (například, pokud jste si objednali 7 kusů 10mm, bude to přijde v 1 kusů 70mm délka)

*Přizpůsobené Řezu Drátu, Vrátit pro vrácení peněz není přijat pro bezchybný produkt

1. Nabízíme dopravu zdarma pro většinu produktů. Některé jsou s ekonomikou dopravy a některé jsou s expresní přepravy.

2. Pouze dohledatelné registrované mail budeme používat pro objednávky. Sledovací číslo bude aktualizován v pořadí, nebo v pořadí zprávu po odeslání udělal. Můžete vidět informace o sledování po několik dnů po sledovací číslo post. Neváhejte a kontaktujte naše prodejní osoba pro pomoc, pokud nejste schopni sledovat svůj balíček.

3. Pro ekonomiku lodní dopravy, existuje mnoho možností, včetně www.buddybar.cz Standardní Doprava, ePacket, Singapur Post, Korea Post, POS Malajsie, Speciální Linka Yanwen, POST NL, Turecko Post, atd. Většina balíčky mohou být dodány v rámci 10-35 dnů, ale pro některé země, hospodářství, doprava může trvat až 60 dnů (Brazílie může trvat 90 dnů). Prosím, neváhejte a kontaktujte nás, pokud můžeme nějak pomoci.

4. Pro expresní přepravy, FedEx IE A IP, UPS Saver&Urychlené, DHL, DPEX jsou většinou používány. www.buddybar.cz Premium, Doprava, EMS, Jódlovat, SF Express jsou také k dispozici. Express doprava obvykle trvá 4-12 dnů pro dodání. Pro magnety, to může trvat 1-2 dny.

5. Jako magnety, nejsou šetrné k letecké přepravy, která může být odepřen na letišti bezpečnostní kontrola. Aby se zabránilo nehod a zpoždění, mohli jsme si vybrat jiný způsob dopravy s tím, co jste uvedli v objednávce. A garantujeme, že nové přepravní používáme nebude pomalejší, než to, co jste si vybrali.

1. Prosím, zanechte nám 5-star DSR hodnocení, pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby.

2. Pokud tam je nějaký problém s logistikou nebo produktů, prosím, ujistěte se, kontaktujte nás před odjezdem negativní zpětnou vazbu, nebo zvýšit sporu. Máme kompletní poprodejní servis systém na vaše služby po celou dobu. Komunikace s námi je vždy nejlepší a nejrychlejší způsob, jak vyřešit problém.

3. Existuje vždy způsob, jak vyřešit problém tím, že komunikace a vzájemné porozumění. Můžete nás kontaktovat kterýmkoli z níže uvedených způsobů:

A. Přes www.buddybar.cz Zprávu nebo Pořadí Zpráv

B. Prostřednictvím Obchodní Manažer

C. Přes e-Maily či jiné kontakty

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty