3D Tiskárny všechny Kovové vodou chlazený Grafu Bowden-fed Chlazení Kapalinou Pro Titan Aqua vodní chlazení, pro 3D tisk nahlédnout PA

3D Tiskárny všechny Kovové vodou chlazený Grafu Bowden-fed Chlazení Kapalinou Pro Titan Aqua vodní chlazení, pro 3D tisk nahlédnout PA

w84

Nové

Skladem

546.24 Kč
Množství

Štítky: 3d tiskárny kit reprap, extruder titan aero, grafu kov, grafu, grafu v6, kovové vodou chlazený grafu, zubní nahlédnout, 3d tiskárny, aqua film, bowden trubky.

Poznámka: topný blok s 3,1 mm otvor pro čidlo teploty budou dodávány s grafu, tak, že zákazník může použít pro termočlánek, jako PT100, K-typ a tak dále.

Balíček:

Vyberte si 1 : Pouze v grafu, Žádné dráty

Vyberte si 2 -12V Grafu: pouze grafu + 12V 40W ohřívač trubice + 1ks NTC 100K 300 Stupňů MAX ( vybrat 13 v marlin firmware )

Vyberte si 3 -24V Grafu: pouze grafu + 24V 40W ohřívač trubice + 1ks NTC 100K 300 Stupňů MAX ( vybrat 13 v marlin firmware )

Popis:

Kompaktní objem a žádný fanoušek zabírat prostor.

Opustit obecné PC-používá se kapalné chladicí trubky,extrémně tenké vysoké teploty odolné silikonové pryže trubice je zvolena tak, aby zmírnit uspořádání drátu.

To může pracovat v extrémních prostředích,jako je práce při teplotách do 100 stupňů, nebo dokonce vyšší v senátu.

Ve srovnání s chlazením vzduchem grafu,vysoce efektivní chlazení kapalinou může být efektivní pro všechny v současné době dostupné 3D tiskové materiály.

Více a flexibilní montáž režimy.

Kompatibilní se všemi E3D tepla bloky a trysky,takže si můžete udělat upgrade a náhradní sami pro požadované kombinace,jako je například nahrazení nejnovější slitiny mědi, topení bloky a poniklované měděné slitiny trysek, a tak dále.

Instalace výkresu:

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty