Doprava zdarma VŠECHNY VELIKOSTI M4/M5/M6 Duté Stěny Kotva Kov / Sádrokarton Plug / Dutiny Upevnění Kotevní Šroub

Doprava zdarma VŠECHNY VELIKOSTI M4/M5/M6 Duté Stěny Kotva Kov / Sádrokarton Plug / Dutiny Upevnění Kotevní Šroub

w835

Nové

Skladem

139.46 Kč
Množství

Štítky: šroubovací zemní kotvy, zásuvka šroub bílé, cement plísní, peg šroub stan, šroub dutý, muži safari oblek, sádrokartonové nástroj, screw set, m4 šroub, ukotvení stěny.

duté stěny kotva / zeď kotva / dutiny kotva

Duté stěny kotva je všechny kovové ,lehké, dutiny, kterým se pro sádrokartonové a jiné duté zdi materiály.

Specifikace

Materiál

Lisované Ocelové Tělo, Uhlíkové Oceli Šroub

Ochrana Proti Korozi

Zinkování

Hlavu Styl

S Drážkou Philips Tlačítko Hlavu

Způsob Upevnění

Svítidlo Souladu

Způsob Nastavení

Kotva Nástroj Pro Nastavení/Rotace

Platba podporujeme následující Platební metody,jako jsou visa,Boleto,Mastercard,West union,webmoney a tak dále. Platba musí být do 5 dnů po objednávce. Pokud jste platbu nebyl úspěšný, prosím, zkontrolujte, zda vaše rozkazy, pokud je stále není vyřešen, kontaktujte nás prosím. Prosím zkontrolujte, zda vaše jméno(Zejména ruské zákazníky), adresu a telefonní číslo, než budete platit, jinak nebudete dostávat balíček.

Přeprava A Doručení

W e listem na lodi ven do 48 hodin po potvrzení platby,než jsme vyslat zboží vám zašleme zprávu v www.buddybar.cz.prosím, zkontrolujte si to. W e podpora mnoha způsobů dopravy.Normálně, balíčky budou doručeny ve lhůtě 45 dnů. Sledovat svůj pakages, prosím, navštivte Teplé tipy: Za účelem snížení hmotnosti, tak, že ceny jsou přiměřené, všechny naše výrobky tak daleko, jak je to možné, nepoužívat vnější balení box, pokud málo citlivé na použití výrobků mimo balení.

Návrat A Vrácení Peněz

Jestli nejste spokojeni s našimi výrobky, prosím, kontaktujte nás včas. I f potřebujete vrácení peněz nebo vrácení, kontaktujte nás, budeme s vámi jednat do 48 hodin.

Zpětnou vazbu, Pokud máte jakýkoliv dotaz týkající se našich produktů,prosím neváhejte nás kontaktovat,budeme se snažit v našich silách, aby vám pomohl. jste spokojeni s naším výrobkem,prosím, zanechte nám 5-hvězdičkový zpětnou vazbu a nějaké fotografie z našich produktů,díky.

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty