3030mAh baterie pro Xiaomi REDMI 4A (BN30)

3030mAh baterie pro Xiaomi REDMI 4A (BN30)

w820

Nové

Skladem

458.80 Kč
Množství

Štítky: baterie bn40, BN30 Pro Xiaomi Redmi 4A, baterie redmi, řemeslník c3 baterie, 8215 hodinky, BN30, mu06 originální baterie, losi pneumatiky, baterie bn34, 37 baterie.

SPECIFIKACE

Craftmann Baterie nejlepší náhradní pro Xiaomi (BN30) baterie. Technické vlastnosti splňují požadavky definované na výrobce mobilního zařízení.

- Článek: C1.02.587

- Originální Kód: BN30

- Typ Baterie: Li-Polymer

- Kapacita: 3030mAh (11.7 Wh)

- Napětí: 3.85 V

KOMPATIBILITA

Na Craftmann baterie je kompatibilní s XIAOMI REDMI 4A.

ZÁRUKA

12 měsíců / 300 nabíjecích cyklů (start pomocí baterie dříve, než vyprší doba skladování). Zkontrolujte prosím dobu skladování na štítku akumulátoru a jednotlivé balení.

UMÍSTĚNÍ

Craftmann baterie se vyrábí v Guangzhou Science City (Čína). To je místo, umístění stovky světě největší výrobní společností. Velmi blízko Huangpu Port, a jen 45-minut autem do Hong Kong hranice.

PROSTŘEDÍ

Máme obrovský výrobní a skladovací prostor (40.000 čtverečních stop), čisté a světlé, 24/7 klimatizovaný místo. Lithiové články a baterie jsou udržování v suchém a chladném prostředí. To je velmi důležité pro výkon baterií a kruh života.

MECHANIZACE

Mzdové náklady dramaticky zvýšit v Číně v posledních letech. Inteligentní stroje nahrazují člověka ve výrobě, tvrdě pracovat, aniž svátky.

AUTOMATIZACE

Počítačové technologie a inteligentní programy umožnilo zefektivnit řízení výroby a snížit náklady. Craftmann baterie nejsou horší jakosti než originální baterie, ale levnější nejméně dvakrát.

KONTROLA KVALITY

Technické požadavky, 100% vstupní a výstupní kontrola nám umožňuje vyrábět vysoce kvalitní baterie. Čas života našeho baterie dosáhne 500 cyklů nebo 25 měsíců. Výrobní vada, pouze je 0,5%.

IDENTIFIKACE

Čárové kódy jsou důležité pro maloobchodní distribuci. QR-kódy získat efektivní proti falešné tvůrci. Posledních 10 let jsme neměli najít žádné podobné kopie našich výrobků.

CERTIFIKACE

Více než 20 let výrobní činnosti, jsme získali výrobní a distribuční praxe. Miliony zařízení používáte naše baterie jen teď. Jsme hrdě prošla ISO, CE, PCT certifikace sériové výroby továrny.

NABÍDKA PRO PROFESIONÁLY

+1 zdarma nástroje kit pro každou objednávku 5 baterie s tools kit

+2 zdarma nástroje, soupravy pro každou objednávku 10 baterie s tools kit

SPECIÁLNÍ FUNKCE

Můžeme Vaše osobní lazer značka na hliníkové pouzdro.

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty