Nejnovější Model Hokejové Hole Cvočky AS2 PRO S Grip P29 Celý Uhlíkových Vláken Hokejová Hůl S Volné Pásky Doprava Zdarma

Nejnovější Model Hokejové Hole Cvočky AS2 PRO S Grip P29 Celý Uhlíkových Vláken Hokejová Hůl S Volné Pásky Doprava Zdarma

w78958

Nové

Skladem

2 885.28 Kč
Množství

Štítky: hokej, hokejové pásky, hokej ice puk, nhl hokej párty, hokejka, helmy na hokej, bauer hockey, joystick, hokejový dres, jason maska.

Náš obchod můžeme dodat různé profesionální hokejové hole s různými volitelná čepel batterns a flex . Můžeme zaručit, že poskytuje tyčinky s nejlepší kvalitou, rychlé logistické služby a vynikající po-prodejní servis v rámci celé webové stránky. Prosím, kontaktujte nás bez váhání, pokud nějaké pochybnosti nebo požadavky na Čepeli Vzor ,Flex a Levá-Pravá ruka. Přijímáme smíšené modely, aby stejně.

Užijte si nakupování čas!

SR

Čepel Vzor*

P29

Flex*

75 85 95 105

Grip nebo Ne

Grip

Délka

66"

Hmotnost

420 g

Kick Point

Střední Kick Point

Náměstí a silnější klacek design s dvojitou konkávní plochy a kick point technologii pro snížení držet vychýlení v průběhu střely, optimalizovat přenos energie a garance přesnosti ostří tvář. To může poskytnout rychlou reakci na postavení ruky hráče, který usnadňuje energie zatížení a uvolnění při výstřelu.

Použití tenčí a pevnější uhlíková vlákna materiál zvyšuje pevnost ostří tvář hrany a snižuje hmotnost k urychlení uvolnění.

Slap shot je rychlost zvýšená o 15%;

Snap shot rychlost je zvýšena o 12% a hmotnost se snižuje po 10 g;

Pevnost v ohybu je zvýšena o 20%; dynamické nové pryskyřice může zvýšit odolnost proti nárazům a pevnost v ohybu, která pomáhá hráčům udržet záběr bez poškození holí.

Čepel vzor a křivky: Blade vzor je nejdůležitější součást hokejové hole, které určuje kvalitu a radian pro přihrávky a střelbu. Začátečníci by se měli snažit, aby se zabránilo výběru hole s velkými obloukové nebo rovné ostří vzorů. Začátečníci by měli postupně znát jejich střelecké návyky, bruslení center a jejich vlastní funkce v praxi a soutěží pro určení výběru z hole.

Co je Flex?

Flex znamená liber síly, které lze ohýbat hůl pro 1 palec. Pro příklady, pokud Flex hodnota je 100, to znamená, že hráč může použít 100 liber síly ohnout hůl pro 1 palec.

Whatrsquos více, vyšší nebo nižší pružnost bude mít špatný vliv na sílu a přesnost. Proto je nutné pro profesionální hráče, aby si vybrat správné a přesné Flex hodnotu.

Jak vybrat správnou hůl Flex hodnotu ?

Obecně řečeno, Flex hodnota by měla být polovina vaší tělesné hmotnosti. Pokud vážíte 40 kg (154 liber), můžete si vybrat hůl s Flex hodnotu 77 liber--- polovinu 154 liber. Pokud máte velmi silný nebo slabý, můžete nastavit Flex hodnota:

Pokud jste velmi silný a dobře vím, o správné výstřel dovednosti, Flex hodnota by měla být +5;

Pokud používáte více slap shot, Flex hodnota by měla být plus 5; nejsi dost silný, Flex hodnota by měla být -5;

Pokud používáte více snap shot a zápěstí výstřel, Flex hodnota by měla být -5.

Pokud vážíte 70 kg (154 liber) a jsou dostatečně silné, a používat více slap shot, měli byste zvolit Flex od 77. 10 by měly být přidány podle výše uvedených metod, a pak byste měli vybrat hůl s Flex hodnotu 87. Vezměte prosím na vědomí, že Flex je osobní preference, a výše uvedené metody vám může pomoci vybrat vhodnější Flex hodnotu.

Flex hodnota tyčinky mohou být změněny.

Letrsquos říct Flex hodnota holí je 95. V případě, že hůl je zkrácena, tvrdost hokejky budou vyšší, zatímco hůl dostane kratší (podle tabulky níže). Je třeba zmínit, že délka tyče po zkrácena by měla odpovídat vaší výšce. Ty by neměly ignorovat držet výšku a tělesnou výšku jen za účelem zvýšení Flex hodnota hůl.

O stovky dolarů, mohou být uloženy pro vás s naší dopravou zdarma. Zašleme vám na poštu produkty s SF express a doba dodání je cca 11 - 15 dní. Pokud výrobky nejsou dodávány do 21 dnů, dostanete plnou náhradu. Když obdržíte produktů a jsou spokojeni s kvalitou, můžete splácet nás. Naším cílem je zaručit nulové riziko pro klienty v nakupování.

Budeme nahradit EMS s jinými express společnosti v některých zvláštních regionů a národů, které nelze použít EMS v důsledku politiky.

Pokud produkt, který obdržíte není, jak je popsáno nebo nízké kvality, prodávající slibuje, že se můžete vrátit před cílem dokončení (když kliknete lsquoConfirm Aby Receivedrsquo nebo překročit potvrzení časový rámec), a obdržíte plnou náhradu. Návrat expediční poplatek bude placen vámi. Nebo můžete zvolit, aby výrobek a souhlasíte s tím, že výše náhrady přímo s prodávajícím.

Pokud nechcete dostávat váš nákup within28days, můžete požádat o plnou náhradu před cílem dokončení (když kliknete lsquoConfirm Aby Receivedrsquo nebo překročit potvrzení časový rámec).

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty