Auto Hud Head Up Display C90 GPS Rychloměr Hud Displej KM/h MPH Auto HUD Head Up Displej, Speed Meter Overspeed Varování

Auto Hud Head Up Display C90 GPS Rychloměr Hud Displej KM/h MPH Auto HUD Head Up Displej, Speed Meter Overspeed Varování

w766

Nové

Skladem

634.33 Kč 469.30 Kč
Množství

Štítky: číslice metr, km motocykl, gps, rychlost, rychloměr, gp tracker, make-up, nabíječka imars, hud displej auto gps univerzální, auto display hud, hud, valeo gps hud.

Vlastnosti:

1. Jízdy bezpečnější: vizuální času se snižuje o 99% z hlavní směr, a pohyb očí může zachytit informace o rychlosti.

2. To je jednodušší řídit: To může snížit frekvenci line-of-sight nastavení, nastavit intenzitu oční bulvy směru, a snížit únavu očí.

3. Cestující jsou pohodlnější: rychlost informace je zveřejněna, což zlepšuje bezpečnost a pohodlí jízdy. Taxi a speciálních vozů jsou nutné.

4. Displej je jasnější: V horkém slunci nebo v noci, můžete si vybrat různé montážní polohy a jasně zobrazení hodnoty rychlosti.

5. Pořízení satelitní rychlost dat - přesné, včasné a autoritativní.

6. Jednoduchá instalace: Externí 5V DC napájení, externí low-power mobilní napájení může také fungovat normálně.

7. Překročení rychlosti alarm: můžete nastavit různé alarm hodnoty rychlosti.

8. Únava jízdy alarm: Každou 1 hodinu nepřetržité jízdy, to bude alarm 1 krát.

9. Měrná jednotka Přepínání: rychlé přepínání jednotek měření rychlosti (km/míle), aby vyhovovaly potřebám různých trhů.

10. Počet ujetých kilometrů a dobu jízdy statistiky: auto bude automaticky zobrazovat aktuální počet ujetých kilometrů, aktuální čas jízdy a celkový počet ujetých kilometrů.

11. Inteligentní displej ovládání jasu: V jasném světle, rychlost, jas displeje se automaticky zvýší. Za nízké hladiny osvětlení, rychlost, jas displeje se automaticky sníží.

Parametry:

Jméno: HUD head-up displej zařízení, původně zobrazovací systém na vojenská letadla, pilot může vidět důležité informace potřebné na okno vítr bez sklonil hlavu.

Model: C90

Barva: Černá

Materiál: ABS+ PC

Velikost: asi 130*72*18mm/5.12*2.83*0.71 v

Satelitní polohovací rychlost: 1 až 3 minuty otevřeného prostoru. Žádný satelitní signál v místnosti. (deštivé dny ovlivnit družicové určování polohy, rychlosti)

Rychlost jízdy je dosaženo pomocí družice.

Vstupní napětí: DC5V

Vstupní proud: 50~120mA, může být poháněn mobile power

Pracovní teplota: -30~80 stupňů

Tato jednotka nemá vestavěný lithium baterie. Pokud je napájení vypnuto, pouze počet najetých kilometrů data uložena. Další data se neuloží.

Seznam:

1 * GPS HUD Rychloměr

1 * USB Kabel

1 * Držák

1 * Uživatelská Příručka

• Všechny položky budou odeslány do 2 pracovních dnů po zaplacení je vymazána.• Všechny položky budou odeslány Poštou Mail, který obvykle trvá 15-35 dní, aby se dospělo.• Mezinárodní doprava vyžaduje složitější lodní postupy (např. obou zemí celní, tranzitní stanice atd.), také bude mít vliv mnoho faktorů, například na dovolenou, počasí atd, tak to bude pravděpodobně trvat delší dobu, pro vaše zboží dorazí na konečné místo určení. Děkujeme za pochopení v této věci.• Dovozní cla, daně z přidané hodnoty, a jiné poplatky nejsou zahrnuty v položce cena nebo přepravní náklady.Země Doba Dodání(Poštou Letecky)

Platba :

• Přijímáme Alipay, West Union, TT, Bankovní Převod , QIWI Peněženka, WebMoney , Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru.• Platba musí být provedena do 3 dnů od objednávky• Pokud nemůžete pokladně okamžitě po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby musí být dokončena do 3 dnů.

• Zákazník zpětná vazba je pro nás velmi důležité.• Prosím, nechte 1 minutu a kontaktujte nás PŘED odjezdem špatné zpětné vazby, budeme řešit problém pozitivně a dělat vše, co můžeme, aby jste spokojeni• pokud tam je nějaký problém s vaším nákupem. Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka!Naše ordinační hodiny jsou :- 9:00 až 18:00 (GMT +8) pondělí až pátek - 8:30 do 12:30 (GMT +8) SaturdayAnd naše kancelář je uzavřena v neděli a o svátcích (Čína), omlouváme se za pozdní odpověď během holidaysOur Mise:1. Exportovat vysoce kvalitní zboží z orientu za konkurenční cenu pro vás.2. K práci s našimi zákazníky budovat své podnikání .3. Maximalizovat naše mezinárodní kupující s ziskovosti a konkurenceschopnosti.Prosím, vrať se brzy a navštivte nás znovu!

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty