Univerzální IR Smart Remote Control Wi-fi Infračervené Domů IR Blaster Control Hub Tuya Google Assistant Alexa Google WiFi Domácnosti

Univerzální IR Smart Remote Control Wi-fi Infračervené Domů IR Blaster Control Hub Tuya Google Assistant Alexa Google WiFi Domácnosti

w701

Nové

Skladem

156.94 Kč 106.67 Kč
Množství

Štítky: ir dálkové ovládání tuya, ir dálkové opakovač, ir oko, home hub, dračí lampa, ir dálkové wifi, wi-fi meteorologická stanice sledovat, programátor alexa, google hub fotoaparát, nerf blaster.

Popis:

Vlastnosti Produktu:

S touto Univerzální IR Dálkové Ovládání, můžete používat svůj mobilní telefon ovládat domácí spotřebiče, jako je STB (Set-Top-Box), TV Box, TV, Klimatizace, ventilátor, DVD, atd., kompatibilní s většinou značek na trhu. podrobnosti naleznete na podporované značky seznamu v App. Kromě toho, že má funkce učení, můžete zkopírovat klíčovou funkci z původního dálkového ovladače na Aplikaci (Přizpůsobení tlačítek v Tuya Inteligentní aplikace).

Poznámka: Není kompatibilní s domácí zařízení, která používají RF nebo bluetooth dálkové ovládání.

※ Voice Control:

Inteligentní reproduktor, jako je Amazon Echo, Google Home, umožňuje hlasem ovládat vaše domácí zařízení. Například: Alexa, zapnout TV; Google OK, sada klimatizace teplotě do 25 stupňů.

※ Scénář a Automatizace v Aplikaci:

Scénář se skládá z 1 nebo více akcí. Vytvořením "Scénář", můžete ovládat více zařízení s jedním klepnutím; přidáním "Automatizace" a interakce s ostatními smart home zařízení, Wi-fi dálkový ovladač je schopen provádět akce automaticky podle okolností, jako je stav zařízení, počasí a času.

※ Časovač a Automatická Spoušť:

Podle své životní návyky, nastavit časové spínače pro domácí spotřebiče, jako např. zapnutí / vypnutí klimatizační jednotky pravidelně.

※ DIY:

Přizpůsobte si tlačítka v Tuya Inteligentní Aplikace, pokud vaše domácí spotřebiče, značka není uvedena, nebo není podporován.

※ Ovládání Třetích Stran:

Pracuje s Amazon Alexa, Google Asistent, Siri (iOS 12.0 nebo novější), Tmall Genie, tecent Xiaowei, DingDong, Rokid, DuerOS, atd.

Specifikace:

specifikace:

Název produktu: Univerzální IR Dálkové Ovládání

Název APLIKACE: Tuja/Inteligentní život

Číslo modelu: CS-IRC-1

Vstup: DC 5V / 1A

Spotřeba Energie V Pohotovostním Režimu:

Infračervené Frekvence: 38KHz

IR Dálkové Vzdálenost: ≤ 10m

Připojení: Wi-Fi IEEE 802.11 b / g / n 2.4 GHz

Aplikace: Podpora pro Android 4.0 / iOS 8.0 nebo novější

Pracovní Teplota: -20 ~ 60 ℃

Čistá Hmotnost: Asi 80g

Materiál: PC

Velikost výrobku: 70*70*20 mm

Délka kabelu: 70cm

Čistá hmotnost výrobku: 40g

Obsah Balení:

1*IR Dálkové Ovládání

1*USB kabel

1*Uživatelská Příručka

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty