Multifunkční 3/5/6/10 Mřížky, Dřevěné Úložný Box Dřevěné květináče deska Řemesla Šperky box Čaj Organizátor

Multifunkční 3/5/6/10 Mřížky, Dřevěné Úložný Box Dřevěné květináče deska Řemesla Šperky box Čaj Organizátor

w687

Nové

Skladem

288.31 Kč
Množství

Štítky: dřevěné tag organizer, cín, čaj box, čajová konvice dřeva, dřevěné skladování brambor, dřevěný box, box čaj dřeva, úřad dřeva, velvet grid skladování, box plastový, box na skladování čaje.

Zobrazené fotografie :

Popis:

100% Zbrusu Nový a vysoce kvalitní Materiál: dřevo 3 mřížky velikosti: Vnější rozměry: 31*11*4 cm Vnitřní rozměry: 9.5*9.5*3.5 cm 5 velikost mřížky: Vnější velikost: 34*7.5*4 cm Vnitřní rozměry: 6*6*3.5 cm 6 velikost mřížky: Vnější rozměry: 31*21*4 cm Vnitřní rozměry : 9.5*9.5*3.5 cm 10 velikost mřížky: Vnější velikost: 34*13.5*4 cm Vnitřní rozměry " 6*6*3.5 cm

Obsah balení : 1ks x Dřevěné krabici

Dodání a předání čas:

Položky budou dodávány do 2-5 pracovních dnů po obdržení vaší platby. Aby bylo zajištěno, že váš obraz přijde vám je v původním stavu, necháme obraz suché pár dní navíc, zvyšuje dobu zpracování. Ujišťujeme vás, že váš obraz je stojí za to počkat.

Způsob dopravy:

Doprava zdarma objednávka bude dopravu tím, china post air mail. China post air mail normálně položky dorazí s 10-25 pracovních dnů poté, co byl vyslán.

Také objednávka bude dopravu tím, že EMS/TNT/FedEx/DHL, která dorazí s méně pracovních dní, ale zákazník by měl platit pro správné přepravní poplatky.

Vrácení Peněz Zaručena:

My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Měli byste se ujistit, že zboží vrácené jsou v jejich původních podmínek. Zpáteční adresou je odpovědnost kupujícího, pokud návratnost je výsledkem naší chybou (pokud obdržíte nesprávné položky).

Zpětná vazba:

Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 star pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.

Pokud budete mít jakékoliv problémy s předměty nebo služby, prosím, neváhejte nás kontaktovat, první před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<