DIY Elektronické hodiny Digitální LED Displej Modul Alarm Elektronické Digitální Hodiny Kit 51 SCM Učení Board 5V DS1302

DIY Elektronické hodiny Digitální LED Displej Modul Alarm Elektronické Digitální Hodiny Kit 51 SCM Učení Board 5V DS1302

w59

Nové

Skladem

131.15 Kč 124.59 Kč
Množství

Štítky: hodiny diy elektronické stavebnice, diy elektronické hračky, 02 nixie, 50 pero, hodiny pro motocykl vodotěsné, diy elektron kit, ds1302, digitální hodiny soupravy, ds1302 hodiny, koupit elektronika soupravy.

Dítě jméno: Elektronické hodiny

Velikost: do 81 mm*do 81 mm*1,6 mm(Tloušťka)

Tloušťka: 1,6 mm Materiál: FR4 vojenské třídy

PCB deska barva: modrá digitální trubice displeje: červená

Napájecí napětí: 5V (napájení přes miniUSB rozhraní, ne přes baterie pro napájení celé desky)

Další příslušenství: čtyři knoflíky pro konsolidaci

Baby Popis Funkce:

1, rok, měsíc, den, čas, teplota displeje kolo: nově aktualizován na kolo zobrazení, není třeba stisknout tlačítko pro zobrazení data a teploty, pohodlnější, více jednoduché!

2. Hodinové zarážející: když hodinové stávkující funkce je zapnuta, bude stávka hodinu od 8 do 22 hodin každý den, a to nebude stávkovat hodinu, když spí v noci.Samozřejmě, můžete také vypnout hodiny funkce oh!

3, budík: mít celou cestu budík, můžete nastavit budík, čas, předchozí verzi hodně dětí, řekl, že alarm čas je příliš dlouhý, ale jsou tam hodně dětí, řekl, že alarm čas je příliš krátký.V dilematu, šéf rozhodl, aby se hluk nastavitelný čas !

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty