10 Listů A4 EVA Houba Pěny Papír, Třpytky, Barevné Houba Papírové doplňky stravy Sprcha DIY Ruční Papír Řemesla Svatební Party Dodávky

10 Listů A4 EVA Houba Pěny Papír, Třpytky, Barevné Houba Papírové doplňky stravy Sprcha DIY Ruční Papír Řemesla Svatební Party Dodávky

w570

Nové

Skladem

211.59 Kč 137.49 Kč
Množství

Štítky: pěna třpytky papír, srdce polystyren, eva pěna třpytky, duhové nehty umění, barevné pěnové fólie, spong kartáč, černý papír řemeslo strana, 5mm plastové fólie, zadek papír, a4 pěny.

Barva: 7 Barev k dispozici Materiál:EVA Pěna obsah Balení: 10ks Houba Pěny Pap e r Velikost:20 cm*30 CM*2 mm Jedna strana se Vzorem,druhá strana je normální barvy bez vzoru, Protože měl ty třpytky sypané, bude prášek se občas. Funkce:

1.Barevné a odolné

2.Žádné vyblednutí,bezpečné a bez znečištění

3.Dobrý vzdělávací dárek pro děti,děti

4.Světlé barvy,může rozrušit představivost dítěte

5.Houba papír může nechat dítě s lehkostí, podnítit zájem ve výtvarném umění aktivitu a kreativitu, představivost

6.To je řemeslné třídy, umění třídy, školy, školky, v raném dětství center základní základní materiál ručně.

Drahý příteli: Pokud se rozhodnete logistiky, prosím, podívejte se na čas přepravy a sledování informací. Protože některé z nich jsou untrackable. Například: 1.Untrackable, způsob dopravy :"Čína Post Obyčejné Malé Paket Plus"."Correos Hospodářství"."Royal Mail Hospodářství".Singapore Post 4PX OM Pro".atd. (Normálně dodání je přibližně 60 dnů, pokud jste v naléhavě potřebují, prosím, zvážit, než si objednal.) 2.Pokud jste v naléhavě potřebují produkt, laskavě prosím, vyberte China Post Air Mail, www.buddybar.cz Standard, Premium, přepravní nebo jiné express, jako je DHL,EMS,UPS, atd. 3.Pokud budete souhlasit s naší přepravní doby, prosím, nepokoušejte se otevřít spor snadno, vaše porozumění je vysoce ceněn. 4.Jakýkoliv problém jste se setkali, je šťastné řešení. Pokud existuje nějaké dotazy nebo otázky ohledně dropshipping a velkoobchod, prosím, neváhejte se na nás obrátit, rádi bychom vytvořit dlouhodobý obchodní vztah s vámi. Váš souhlas je náš návrh, aby dělat lépe. Díky moc za vaši podporu. S přáním.

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty