OTMIL AAA+ Pro iPhone 4 4S Pantalla LCD Displej, Dotykový Panel s Rámem Digitizéru Shromáždění Náhradní Díly Pro iPhone4 4S LCD

OTMIL AAA+ Pro iPhone 4 4S Pantalla LCD Displej, Dotykový Panel s Rámem Digitizéru Shromáždění Náhradní Díly Pro iPhone4 4S LCD

w566

Nové

Skladem

230.82 Kč 193.88 Kč
Množství

Štítky: iphone 4s screen replacment originální, lcd iphone4, odposlech iphone displej, 5c obrazovce, iphone4 přední obrazovce, panel displeje iphone 4s, 4s screen, ipone 4 lcd, iphone 4s telefon obrazovky náhradní, zobrazení modelu iphone 4s.

Upozornění:

1. Zkontrolujte, zda váš model telefonu ,nechci koupit špatně

2. Prosím ne držet to na vašem telefonu dříve, než můžete vyzkoušet na obrazovce mohou pracovat

3. Pokud se na obrazovce může fungovat dobře ,prosím, nechte nás 5 hvězdiček posotive zpětnou vazbu,pokud zboží nemůže fungovat dobře ,prosím, nenechávejte nás negativní recenze.prosím, kontaktujte nás, budeme se snažit v našich silách, aby vám pomohl problém vyřešit

OTMIL AAA+ Pro iPhone 4 4S Pantalla LCD Displej, Dotykový Panel s Rámem Digitizéru Shromáždění Náhradní Díly Pro iPhone4 4S LCD

Přepravní Podmínky:

Budeme schopni je poslat prostřednictvím DHL, UPS, FEDEX, EMS, www.buddybar.cz Standardní Lodní dopravy Na vaší volbě. Nebo můžeme nabídnout ty nejlevnější a nejbezpečnější způsob dopravy. Naším cílem je, aby ujistěte se, že vaše objednávka dorazí k vám v nejlepším možným způsobem.

* DHL, UPS a Fedex obvykle 7-10 dní, aby se dostanete.

* EMS obvykle dosáhne během 10-15 dní.

* Letecky Wuyou běžně dosahuje světa v 15-30 dní.

Nemůžeme doručit do p. o. Box, a my nemůžeme dodat bez své kontaktní telefonní číslo. Ujistěte se, že telefon a adresu, kterou jste levé straně jsou správné, budeme jen loď na adresu, kterou opustil v www.buddybar.cz systému.

PAA:

1. Proč byste měli věřit nám?

Prodáváme pouze vysoce kvalitní produkty, zákazníci, nebojte se o kvalitu našich výrobků. Naše výhody jsou dobrou kvalitu a nejlepší služby.

2. Může to být odeslány do mé země ?

Můžeme loď položek v 98% zemí světa. Pokud vaše země nemůže být vybrán na www.buddybar.cz, prosím, mluvit s námi.

3. Jak dlouho může trvat, aby se dospělo?

Obecně platí, že vám zajistíme doručení do 1 až 7 pracovních dnů, jakmile je platba potvrzena, a spolupracujeme i s DHL, UPS, TNT, FEDEX (5-7 dnů) a EMS (13-30 dnů). Ale prosím, pochopit, pokud je zpoždění způsobeno něco, co je mimo naši kontrolu.

4. Musím platit clo?

Jsme platit žádné daně. Ceny na www.buddybar.cz nezahrnuje celní daň a poplatky pokud se tak stane, kupující by měl platit sám. Pokud nesouhlasíte, prosím, nekupujte, aby se zabránilo problémy. Celní poplatky jsou účtovány dovážející země. Pokud máte specifické požadavky na deklarovanou hodnotou, prosím, vysvětlit, když umístíte objednávky. Máme správné řešení pro vás.

5. Jak se o kvalitu, kterou nabízíme?

Nabízíme především kvalitní pro původní,zbrusu Nové, nebo AAA vysoké kopírování, také máme jiné vlastnosti dle různých potřeb. Můžeme poskytnout různé kvality pro různé standard, který mají různé ceny.Prosím, kontaktujte nás, jaké kvality, co potřebujete.

6. Mohu nainstalovat sám?

Ano,zašleme vám zdarma sada nářadí pro každý balíček,můžete nainstalovat sami,ale prosím, vyhledejte v instalační příručce z Youtube, postupujte podle pokynů a dávejte pozor na pána Opatření.

7. Pokud profuct přijde rozbité nebo výrobek, který nepřišel, aby se mě,jak to mám udělat?

Prosím, řekněte nám, žádný problém potkáte,budeme se snažit v našich silách, aby vám pomohl,budeme řešit všechny problémy,aby jste spokojeni, prosím, věřte nám.

8. Co bych měl věnovat attentiong, aby během instalace?

1)Otestujte všechny náhradní před instalací. 2)Sledujte své nástroje nedotýkejte podsvícení a lcd prostoru, zejména ne stiskněte levé a pravé rohu LCD, tyto oblasti jsou eaisly být poškozen. 3)nebuď voilent,prosím, stiskněte jemně a normálně při výběru produktu z pole nebo při instalaci,protože LCD displej je křehký.

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty