2020 Hot Inteligentní Život Tuya Wifi Úniku Plynu Senzor, Led Displej, Hořlavé Smart Home Smart LPG Plynu Alarm Detektor Teploty

2020 Hot Inteligentní Život Tuya Wifi Úniku Plynu Senzor, Led Displej, Hořlavé Smart Home Smart LPG Plynu Alarm Detektor Teploty

w488

Nové

Skladem

857.93 Kč 532.03 Kč
Množství

Štítky: senzor wifi, alarm kerui, spínač tuya, alarm secur, přizpůsobit wifi, neo z-wave, límec zigbee led, dveře tuya smart, TZ06, ykz led displej.

WiFi složení plynu alarm

Wifi Zemního Plynu, Snímač Hořlavých Domácnosti Inteligentní LPG Plynu Alarm Detektor Úniku Čidlo Bezdrátové Teplotní Detektory

LCD Displej

High-end produkt k ochraně vašeho domu, zabezpečení.Upozornění: zobrazení teploty je teplota hostitele.Teplota bude o něco vyšší než okolní teplota.

Vaše kuchyň je to bezpečné?

Širokou škálu aplikací

APLIKACE alarm připomenutí

Inteligentní detekci všech druhů úniku plynu (například ropný plyn, zemní plyn, metan), snížení nehod.

Zobrazení v reálném čase

Při úniku plynu je detekován, úroveň prsten se zobrazí a "Tam je únik plynu.Zkontrolovat nyní" je slyšet.Při úniku plynu úroveň zvyšuje průběžně a předem nastavené úrovně je dosaženo, detektor alarm zvuk, červená alarm kontrolka bliká.

Teplo alarm

Když teplota kolem detektor zvyšuje na nastavenou hodnotu, červená alarm kontrolka bliká, hodnota prsten, zobrazí se "Heat alarm, Zkontrolovat nyní" je slyšet a stejný text oznámení tlačil na váš mobil.Upozornění: zobrazení teploty je teplota hostitele.Teplota bude o něco vyšší než okolní teplota.

Propojené periferie

Detektor může být připojen na externí zařízení, jako jsou elektromagnetické ventily a ventilátorů.Poté dojde k poplachu, zařízení je automaticky řízen tak, aby snížit potenciální bezpečnostní rizika.

Parametry výrobku

Ukazatele Indikátory světla, aby se vše snadné.

Jak to nainstalovat?

Produkt patří

1 * Wi-Fi Úniku Plynu Detektor Teploty

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty