Kuchyň Koupelna Závěsné Koše Skladování Silnější Dvojité Umyvadlo Pouzdro Plastové Kanalizace Houba Držák Gadget Organizátor Regály (Bílá)

Kuchyň Koupelna Závěsné Koše Skladování Silnější Dvojité Umyvadlo Pouzdro Plastové Kanalizace Houba Držák Gadget Organizátor Regály (Bílá)

w483

Nové

Skladem

117.38 Kč 63.39 Kč
Množství

Štítky: tjar kuchyni skladování, kuchyňské prádlo skladování, caddy sink, kuchyň nástroj, farma dřez, japonská koupelna organizátor, disk sata, mince časovač, palubě potrubí, potrubí dřezu kuchyně.

Popis

Položka je nastavitelná kuchyňský dřez držák a hodí se pro většinu dřezů, protože má nastavitelné popruhy.Humanizovaná sedlo design je ideální pro houbu nebo pračka na každé straně.Jen ať to stojí sama v boji.A můžete také upravit ji tak, aby byla fit visel na baterie nebo stěny.Nejen držet kuchyňskou houbičku nebo pračky, ale také držet koupelnou se sprchou nebo mýdlo.To bude určitě, aby se vaše kuchyň a koupelna elegantní a čisté!

Funkce

- Barva: Bílá.

- Materiál: PVC.

- Velikost: O 14.5 * 5.7 * 24.5 cm/ 5.7 * 2.24 * 9.64 inch(L*W*H).

- Nastavitelný snap, vhodné k zavěšení v různých místech

- Snadná instalace a odstranění.Žádné další nepořádek na malé předměty mohou být umístěny v kuchyni, aby se váš život jednodušší.

- Malé předměty mohou být umístěny v kuchyni, visel na baterie.

1 * Kuchyně Koupelna Závěsné Koše Skladování Silnější Dvojité Umyvadlo Pouzdro Plastové Kanalizace Houba Držák Gadget Organizátor Regály (Bílá)

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty