R&D TC200 Šedé Auto Nátěr Tloušťky, Měřidlo 0.1 um/0-1500 Auto Nátěru Tloušťka Tester Měření FE/NFE a ruský Manuál

R&D TC200 Šedé Auto Nátěr Tloušťky, Měřidlo 0.1 um/0-1500 Auto Nátěru Tloušťka Tester Měření FE/NFE a ruský Manuál

w449

Nové

Skladem

1 748.66 Kč 1 049.19 Kč
Množství

Štítky: metr tlusté, tlusté koleje pro auto, kouře tester, jednoduchý tester auto, vrtání 12 gauge, malování tloušťkoměr, mileseey dálkoměr, metr barva, nátěr tloušťky, měřidlo, kalibrace, fluke ultrazvukový tloušťkoměr.

Tento tloušťkoměr je postaven-v obou Železných a neželezných režimu.To může být široce používán v druhy měření tloušťky kovového povlaku, který je váš nepostradatelný nástroj v non-destruktivní testování.Přístroj dokáže automaticky rozpoznat materiál, které mají být testovány a zvolit správný režim měření.

Úvod:

Úvod: tloušťka měřidlo se používá k měření tloušťky pokovené a potažené list na kov, e.g lak/smalt/chrom na oceli, barvy a eloxování povlak na hliníku/mědi.Měřidlo má přesnost integrovaná sonda, a používá zásady volič-magnetické indukce a vířivých proudů efekt, který automaticky detekuje atribut substrátů.Funkce úvod: 1. Plný pohled velký displej LCD displej 2. Obrazovka má své vlastní podsvícení funkce. 3. Fe a NFe integrovaná sonda může automaticky měření na bázi železa s povrchovou úpravou a bez magnetické základny povlak na hliníku. 4. To je více vhodný pro měření hodnot. 5. Po stranách trupu jsou pokryty lepidlo a silikon, aby se zabránilo uklouznutí a posílení rukojeti. 6. To má funkci automatické vypnutí, úsporu energie, 5 minut bez provozu, automatické vypnutí a úsporný.

Balení Seznam: (Baterie není součástí balení)

1*TC200 tloušťkoměr 1*Ochranné pouzdro 1*Hliníkový substrát 1*anglický manuál a ruský manuál 5*Standardní fólie 1*Železný podklad

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty