Auto Volantu Kryty Kamínky Ploché Dno ve Tvaru D pro Volkswagen Golf 7 GTI Tiguan Touareg, Jetta Sharan Passat CC Polo

Auto Volantu Kryty Kamínky Ploché Dno ve Tvaru D pro Volkswagen Golf 7 GTI Tiguan Touareg, Jetta Sharan Passat CC Polo

w403

Nové

Skladem

699.46 Kč 552.58 Kč
Množství

Štítky: přední gril pro tiguan, příslušenství interiéru vozu, vw touareg, passat cc, dashboard tiguan, touareg, ventilátor vw passat, mlha golf 4, golf gti, auto přizpůsobení příslušenství.

Auto volantu kryty kamínky Ploché dno D tvar pro Volkswagen golf 7 mk7 mk3 mk4 mk5 GTI tiguan Touareg, Jetta Sharan Passat cc Polo atd. pro vw tiguan 2018 2019 2020 příslušenství volant kryt

Vnější Průměr 15" (38cm) , hodí se pro většinu standardní D tvar auto kormidelní kola. Plus unikátní konstrukce D tvar bling volant kryt ve městě

Vhodné pro čtyři roční období, z hladké a odolné kvalitní crystal s fuzzy dno, pohodlné dojemné, šumivá a módní vzhled, itt odpovídá sklonu volantu dokonale. a to se budete milovat řídit.

100% ochranu životního prostředí materiál, bezpečné cesty podporuje. Tento prémiový produkt je vynikající volbou dárek pro někoho blízkého na příklad jejich narozeniny, Vánoce nebo nějaké jiné vhodné příležitosti.

SNADNÁ INSTALACE: nemusíte starat o instalace, i když jste ženy, protože naše ploché dno volantu kryt je snadno ovladatelný. Dát ve tvaru D na slunci po dobu 20 minut, instalace vyžaduje nějaký sval, pak to je perfektní.

Balení včetně 1ks volant kryt a tajemství dárek pro vás.

Položky pro referenční

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty