CU1835 Bezplatné Přepravy CU1827 Factory Outlet 08R79-SAA-000A Bílé Vlákno Kabina Vzduchový Filtr pro HONDA 18.3*17.8*2.9 cm

CU1835 Bezplatné Přepravy CU1827 Factory Outlet 08R79-SAA-000A Bílé Vlákno Kabina Vzduchový Filtr pro HONDA 18.3*17.8*2.9 cm

w384

Nové

Skladem

275.41 Kč
Množství

Štítky: kabinový filtr honda, vzduchový filtr honda jazz, bmw e38 olej, vzduchový filtr honda crv, vzduchový filtr honda, ac vzduchový filtr, vzduchový filtr accord, filtr jazz, vzduchový filtr honda fit, vzduchový filtr honda city.

Bezplatné Doručení Factory Outlet Kabinový Filtr

Poznámka:

Modely aut vybrán systém jsou neúplné a nepřesné. Pokud si nejste jisti, prosím, kontaktujte mě

Výhody

1.Výrobce / Deset-rok zkušeností v filtr export

2.Konkurenční cena může být nabídnuta

3.Optimální skládání papíru

4.Dobrá teplotní odolnost

5.Dobrý výkon proti vlhkosti

6.Žádné zkreslení záhybů

7.On čas dodání

8.Ekonomické,praktické a snadné na instalaci

Vítejte na Guangzhou Baron Filtr Facory

Závisí na kontinuální růst filtrační prvky v těchto letech, Baron má velký rozvoj filtr výroby, zejména kabinový filtr a další vzduchový filtr.

Udělat filtr, filtrační materiál je základ, zařízení je záruka. O deset let zkušeností, můžeme najít vhodný filtrační materiál a vybavení pro vás s vynikající filtrační materiál používá v HVAC systému, netkaných filtrační materiál a dováží vysoce kvalitní filtrační papír.

Jsme plně soustředí na kabinový filtr s našimi zákazníky, aby se stal na trhu a průmyslu explorer a expert. Prosím, věřte nám a dejte nám šanci ukázat vám naše schopnosti a povolání na filtr produktů.

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty