Jezdit Na vlnách Multi-barevné LED Osvětlení Wall Art Surf Rider Ocean Wave Beach Dekorativní LED Neony Surfer Pokoj Dekor

Jezdit Na vlnách Multi-barevné LED Osvětlení Wall Art Surf Rider Ocean Wave Beach Dekorativní LED Neony Surfer Pokoj Dekor

w353

Nové

Skladem

874.11 Kč 786.68 Kč
Množství

Štítky: led neon podepsat, led rider, led znamení, pláž ornament, google neonové světlo, neon zdi, jóga neonové světlo, dřevěné prkno zeď dekorace, neonový nápis, vlastní neonový nápis.

Jezdit Na vlnách LED Neon Podepsat Tento produkt dává nejlepší výsledek v temnotě.Použijte nejvyšší kvality akrylových plastů a osvětlení. Vynikající pro zobrazování v obchodě, bar, pivnice, klub, restaurace, pokoj - kdekoliv se vám líbí.

Specifikace

Celková Velikost: 25 x 25 cm/ 10 x 10 cm, Vyrobený z průhledného akrylu a LED světla v černém rámečku. Nabízí inovativní design s 100% gravírování, že vyřezal na jeho Akrylátové Sklo (Plexisklo) povolit light flow. To také znamená, že neobsahuje samolepky nebo barvy jakéhokoliv druhu.

16 REŽIM SVĚTEL BARVA PROMĚNLIVÉ

Budete mít 17 Klíč LED Dálkový Ovladač přizpůsobit barvy LED světlo znamení. S dálkovým ovladačem, budete mít různé nastavení světla, která patří k moci zapnout nebo vypnout světla, pozastavit nebo přehrávání, ztlumit nebo změnit rychlost světla a také vytvořit duhu barev.

Zástrčka Součástí

Nabízíme kolík plug s default napětím podle vaší zemi standard.

Dálkové Ovládání

LED znamení, je vybaven dálkovým a nastavit barvy se vám líbí. 17 Klíčové LED Dálkový Ovladač vyžadují CR2025 baterie (součástí balení) funkce. Také, jeho energeticky efektivní LED světla má dlouhotrvající životnost více než 50.000 hodin.

Vlastní Přijetí Objednávky

Můžeme vytvořit svůj vlastní LED Neon Světlo, které se hodí vašim potřebám a použít ji pro své vlastní sbírky a osobní použití pouze. Jen dejte nám vědět, témata a návrhy, které jste nám chcete udělat, nebo můžete poslat obrázek vašeho Loga a Značky, zašleme vám design skici do 24 hodin. Budete mít možnost, aby přezkoumala, komentovat a zeptat se na opravy (v případě potřeby), dokud nejste zcela spokojeni s designem.

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty