Přidat Chmýří Termální Spodní Prádlo Soupravy Pánské Dlouhé Spodky Compression Spodní Prádlo Zimní Oblečení Pánské Legíny Quick Dry

Přidat Chmýří Termální Spodní Prádlo Soupravy Pánské Dlouhé Spodky Compression Spodní Prádlo Zimní Oblečení Pánské Legíny Quick Dry

w281

Nové

Skladem

661.43 Kč 330.71 Kč
Množství

Štítky: příslušenství spodní prádlo muži, muži legging, muži legging set, pánské legíny kapsy, obklad muži, thermal pánské spodní prádlo, pánské termoprádlo, muž spodní prádlo, POLARTEC, muži welet.

Nové Termální spodní Prádlo Soupravy Pánské Dlouhé Spodky Compression spodní Prádlo Zimní Oblečení Pánské Legíny Quick Dry přidat chmýří Materiál: Spandex, Polyester

Pro období: zima, jaro, podzim

Barva :4 barvy

Vlastnosti: teplé, elastické, prodyšné, antibakteriální

Velikost: S,M,L,XL,XXL,XXXL

Balení: 1*Dlouhé Spodky Set

Doufám, přátelé odkazovat na velikost grafu vybrat správnou velikost.

1. Podporujeme následující platební metody.Všechny platby na www.buddybar.cz jsou zpracovány Alipay.

2. Pokud chcete mít produktu, jakmile je to možné, měli byste provést platbu, jakmile si objednáte.

3. Pokud nemůžete pokladně okamžitě po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby musí být dokončena do 3 dnů.

1) Dodací lhůta:

1. Budeme posílat zboží do 7 dnů, když se dostaneme vaši platbu. (Kromě dovolené)

2. Prosím, ujistěte se, že vaše www.buddybar.cz adresa aktuální a podrobné.A pokud chcete změnit vaši dodací adresu, když umístíte objednávku, prosím, dejte nám vědět poprvé.Děkuji!!!

2) způsob Dopravy:

www.buddybar.cz Standardní Poštovné

1. Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.

2. My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu.Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek.Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu.Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.

3. Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.

1. Nabízíme 1 měsíc zdarma náhradní.Kupující může požádat o výměnu do 15 dnů od obdržení výrobku.Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat.

2. Poskytujeme také 12 měsíců, bez údržby.Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat.

Pokud jakákoli část, je povinen nahradit, kupující by měl také uhradit náklady části, které mají být nahrazeny.

3. Před vrácením zboží, prosím, potvrdit zpáteční adresu a logistické metody u nás.Poté, co jste dát položky do logistické společnosti, pošlete nám, prosím, sledovací číslo.Jakmile obdržíme položky, budeme opravit nebo vyměnit co NEJDŘÍVE.

Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu.Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty