0-60 PSI Měřič Automobilové Pneumatiky Tlak Vzduchu Tester Přesné Automatické Auto Pneumatiky Tlakoměr Pistole Flexibilní Hadice pro Auto Truck

0-60 PSI Měřič Automobilové Pneumatiky Tlak Vzduchu Tester Přesné Automatické Auto Pneumatiky Tlakoměr Pistole Flexibilní Hadice pro Auto Truck

w162

Nové

Skladem

300.33 Kč 240.22 Kč
Množství

Štítky: air gun truck, manometr pneumatiky, napájení tlakové myčky vodní čerpadlo, vzduchové pistole hadice, auto hodiny rozchod, přesný tlakoměr, air truck, pistole, vzduchové pistole pistole, vzduchu rozchod metr.

Vlastnosti:

PŘESNÉ: Kalibrované ANSI B40.1 Třída B (±2%) mezinárodní přesnost standardní a s integrovanou odvzdušňovací tlačítko pro přesný tlak v pneumatikách nastavení přes nafouknuté pneumatiky a tlak drží funkci, takže tlak čtení jednodušší.

HEAVY DUTY MATERIÁL: Robustní ocelová konstrukce s vyztužené pryžové hadice a delší vnitřní mosazné spoje, aby se zabránilo úniku vzduchu.Tento vysoce kvalitní nástroj pro automobilový průmysl je postaven na poslední.

SNADNÉ POUŽITÍ: s prodlouženou špičkou a 360 stupňů úhlový otočný chuck, což umožňuje, aby se čtení z libovolného úhlu bez úniku vzduchu.

ČITELNÉ A UNIVERZÁLNÍ: Spolehlivé 0-60 psi mechanické měřidlo, které perfektně funguje ve všech povětrnostních podmínek, bez baterií.Velký 2" dial nabízí snadné a přesné čtení jeden přírůstek rozsahu.To je ideální pro jakékoliv auto, SUV, RV, ATV, auto, kolo nebo motocykl.

JSTE STOJÍ za TO: Ušetřit peníze na údržbu pneumatiky a na palivo, aby se vaše rodina v bezpečí na výlet a vychutnat optimální výkon z vašeho vozidla.

Specifikace: Typ Pneumatiky Manometr Materiál Mosaz kloubu, z nerezové oceli shell, sklo, zrcadlo, obličej, měď gumový ochranný kryt, gumové hadici Množství 1 ks Barva Jak je znázorněno Tlakový Rozsah 0-60 PSI Dial Průměr 55 mm / 2" Délka Hadice Cca. 30 cm / 12.6" Položka Velikost o 6,6*3.4*44cm / 2.6*1.3*17.3" Čistá Hmotnost 0,23 kg / 8.1 oz

Návod:

Pneumatiky jsou nejlepší zkontrolovat před jízdou:

1. Vyjměte ventil cap.

2. Ujistěte se, že ventil je čistý.

3. Místo konci pneumatik manometr na ventilu a sešlápnout.

4. Zkontrolujte tlak čtení na číselníku.

5. Vynulovat úchylkoměr na nulu stiskněte odvzdušňovacím ventilem.

6. Je-li potřeba, stiskněte uvolňovací ventil na nižší tlak v overinflated pneumatiky.

Balíček:

1*Kontrola Tlaku Pneumatik

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty