Moderní Vlna K9 Crystal Visí Drát Míč Metr Přívěsek Svítilna Svítidlo Rain Drop Závěs Skleněný Lustr LED Světlo

Moderní Vlna K9 Crystal Visí Drát Míč Metr Přívěsek Svítilna Svítidlo Rain Drop Závěs Skleněný Lustr LED Světlo

w144

Nové

Skladem

3 344.09 Kč 2 675.23 Kč
Množství

Štítky: moderní chandelie, crystal chandelie, design replika, zábradlí schodiště, míč dlouho lustr, banpresto křišťálové koule, lampa molekulární, moderní lustr kapky, lustr déšť, luxusní křišťálový lustr.

Velikost :

Length40xWidth40xHeight60CM= 4 ŽÁROVKY NA ZÁKLADNU

Length50xWidth50xHeight65CM=5 ŽÁROVEK NA ZÁKLADNU

Length60xWidth60xHeight80CM=8 ŽÁROVEK NA ZÁKLADNU

Length70xWidth70xHeight80CM=9 ŽÁROVEK NA ZÁKLADNU

Napětí:110-240v

Základní typ:GU10

Světelný Zdroj:LE

On-line Doprava Zdarma Cena zahrnuje pouze náklady na výrobek a kurýrní poplatek.On-line cena nezahrnuje žádné daňové nebo celní odbavení poplatek, který může být uloženo v zákazníky zemi.No snažit v našich silách, aby vám pomohl získat zboží, ale nejsme odpovědni za celní odbavení zákazníků zemi.Pokud vlastní své země ukládá jakékoliv dovozní cla, kupující je odpovědný, aby se každé takové platby.

Za daleko, a non-výhodou trasy zemí, kurýrní poplatek je mnohem více než spojené státy, Kanada,atd. A musíme přidat extra přepravní náklady, které je účtován přepravní společnosti.A pro dopravu zdarma, a prodávající přepravní matka aby objednávky, prodávající má právo si vybrat nejvhodnějšího dopravce, aby loď objednávky.

Po obdržení zásilky prosím, otevřete a zkontrolujte, že všechny položky jsou v dobrém stavu, nepoškozené, nebo jsou všechny správné.Pokud to není možné, pak znamení, kurýrní řidiči papíry jako"není kontrolována", pokud některá položka je zjištěno, že být poškozen, pak se obraťte na přepravní společnosti, aby zprávu položky jako poškozené a požádat o důkaz vaší písemnou zprávu.Bez tohoto důkazu budeme schopni nahradit poškozené položky.

Protože žárovky jsou snadno k poškození.Pokud nabízíme žárovky ,žárovky jsou jako dárek pro vás.Pokud je bohužel zlomený v tranzitu způsobem,nebudeme dělat náhradu,prosím, koupit žárovky ve své místní místo.Díky za pochopení!

1.Když obdržíte balíček, prosím, otevřete balíček a zkontrolujte, zda všechny položky, které pracují v dobrém stavu před podpisem.pokud položky jsou rozbité ,prosím, zeptat dodání společnost, aby se "poškození certifikát ".zeptejte se jich dá tvrdit, číslo, jinak nebudeme poskytovat žádné záruky a vrácení peněz.

2.Máte-li jakékoli dotazy nebo připomínky týkající se našich produktů nebo politik, prosím, kontaktujte nás prostřednictvím Trademanager nebo E-mailem, budeme reagovat do 24 hodin.

3.Naše výrobky budou mírně odlišné, než v obrazech.viz skutečný výrobek, než obdržíte .

4. Zákazník uspokojivá, je pro nás nejdůležitější.Pokud máte nějaký problém nebo otázku týkající se vašeho transakce prosím, kontaktujte nás před odjezdem jakýkoliv typ zpětné vazby, nebo otevřít jakýkoliv spor.Negativní zpětnou vazbu nic neřeší, budeme se snažit, nejlépe vyřešit problémy.

O Našich Misích

1.Exportovat vysoce kvalitní zboží z orientu za konkurenceschopné ceny pro naše zákazníky.

2.K práci s našimi zákazníky budovat své podnikání.

3.Maximalizovat naše mezinárodní kupující\'s ziskovosti a konkurenceschopnosti.

4.Doufám, že podnikání s vámi brzy a slibujeme, dáme vám nejlepší cenu a nejlepší služby.

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty