220V EU Plug UV Sterilizátor Dezinfekce Kabinet Uv Světlo Sterilizace Manikúra Nástroje pro Domácnost UV Sterilizezation Box

220V EU Plug UV Sterilizátor Dezinfekce Kabinet Uv Světlo Sterilizace Manikúra Nástroje pro Domácnost UV Sterilizezation Box

w130151

Nové

Skladem

957.39 Kč 440.44 Kč
Množství

Štítky: ge plug, úkol světla, ruční nástroj, lampa uv, eu usa zástrčku adaptéru, wardrob, uv dezinfekci box, boxy na nářadí, moldes manikúra, lampa uvc.

UV Sterilizátor Box

Ultrafialové sterilizační technologie High-tech ozonu 360 ° plné sterilizace Efektivní sterilizace

Prodouct Parametr

Název produktu: UV Sterilizátor Dezinfekce Kabinet Vstup:AC220V Výkon: 6W Frekvence: 50Hz Dezinfekce čas: 30-40 minut

ABS plastový materiál One-touch switch Pull-out dezinfekce kabinet Double sterilizace je důkladnější

Návod

Dát položky, které mají být sterilizovány do sterilizační krabici, zavřete kryt a zapněte napájení. Když se rozsvítí fialová, sterilizace začíná, a sterilizace čas je 30-40 minut. Po dezinfekci je kompletní, vypněte napájení a vyjměte položky. (Pokud potřebujete, aby se položky během dezinfekce proces, ujistěte se, že odříznout moci první)

Textilní dodávky Například spodní prádlo, ponožky, atd. Kovové výrobky Jako stetoskop Krásy nástroje Jako make-up štětce, nail nástroje, atd. Sklo a keramika Jako voda, šálky, nádobí, atd. Elektronické výrobky Jako jsou mobilní telefony, iPad, naslouchátka, atd. Plastové výrobky Například láhve na mléko, zubní gel, atd.

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty