Avezano Fotografie, Pozadí Louky A Pastviny Lesy Zelenou Obrazovku Fotografické Kulis Photo Studio Photocall Photozone Tapety

Avezano Fotografie, Pozadí Louky A Pastviny Lesy Zelenou Obrazovku Fotografické Kulis Photo Studio Photocall Photozone Tapety

w1092

Nové

Skladem

128.96 Kč 73.44 Kč
Množství

Štítky: green screen, glitter photo, tapety omyvatelné dřeva, realistické zelené obrazovky pozadí, pozadí zelené plátno, pozadí zelené obrazovky obrázky, iiglo green screen, hřeben tryska, bílé zelené pozadí, pozadí papíru.

Vlastnosti

Vinyl:

snadné přenášení,barva je lepší,Není vodotěsné,mají méně záhybů,můžete železa to, aby se odstranily záhyby,Rýhy lze zlepšit.

Polybavlna:

má noe slábnout,kvalitní,nemá žádné záhyby,snadno se přenáší,Tlustší,měkká,lepší,Lze prát a žehlit,Žádné rýhy,Mohou být použity a uloženy na dlouhou dobu.

Polybavlna je lepší než Vinyl, takže jeho cena je poměrně vysoká.

Prosím, věnovat pozornost vzdálenosti, když jste vzal výstřel.

O naše značky

Jsme společnost, která se specializuje na výrobu různých fotografických pozadí.Máme profesionální designéry, kteří mohou navrhnout podle vašich potřeb.Náš personál vám příjemné služby.Bude také vám pomohou vybrat logistických služeb, která vám vyhovuje, tak že můžete obdržet zboží co nejdříve.Jsme profesionální a upřímný, prosím, věřte nám, přátelé.

O zpětnou vazbu

Pokud jste spokojeni s našimi produkty, prosím, dát pět hvězdiček, což je velmi důležité pro mě, drahý příteli.

Pokud jste spokojeni s výrobkem, můžete si představit svého přítele, aby ji koupíte, vám dáme slevu při dalším nákupu

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty