Univerzální Auto Telefon Držák Pro Iphone Huawei Populární Auto, Telefon, GPS Navigace Stojan Montáž Na Klimatizace Zásuvky

Univerzální Auto Telefon Držák Pro Iphone Huawei Populární Auto, Telefon, GPS Navigace Stojan Montáž Na Klimatizace Zásuvky

w10254

Nové

Skladem

146.45 Kč 121.53 Kč
Množství

Štítky: vysoké zrcadlo, držák telefonu, kolo držák pro auto, případ navigační široký, navigační zobrazení, pouzdro telefon, navigační stát světa, j2 j200, motocykl navigační stát, navigace silikonový stojan.

★ Podpora Dropshipping\Velkoobchodní ★ Prosím, neváhejte Nás Kontaktovat Položku Obrázky _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Parametry: Název: Auto držák telefonu

Typ: Multi-function univerzální

Barva: šedá, žlutá, modrá、black

Balení: barevný box 8.5*8*16.8 cm

Čistá hmotnost: 133g

Materiál: ABS+PU

Vlastnosti Produktu: 1. Uvolňovací tlačítko na zadní straně musí být stisknuto rozšířit. Dát do telefonu, a komprimovat ruce do příslušné polohy.

2. ABS materiál, výrobu, otáčení o 360 stupňů, ochranu houba uvnitř držáku, nebude poškrábání telefonu.

3. Vhodné pro většinu mobilních telefonů, iPhone 7 7 Plus, iPhone 6s Plus, 6s, 5s, 5c, Samsung Galaxy S6, HTC, LG, Nexus, Nokia, GPS zařízení a dalších inteligentních zařízení;

4. Výstup vzduchu svorka může být nastavena ve dvou úrovních, které mohou být volné a těsné. Vyberte si v závislosti na tloušťce vzduchu deflektor a vaše zásuvky.

5. Snadná obsluha a instalace, nevyžaduje žádné nástroje

6. To má univerzální klimatizace port pro mobilní telefon nebo navigaci použití. Univerzální typ může být použit pro multi-účel, a multi-funkce lze otáčet o 360 stupňů. Povrch silikon funkce, protiprokluzový systém utahování design. Univerzální 50-95 mm je vhodný pro jakýkoliv mobilní telefon nebo navigaci použití. Je to kompaktní a pohodlné!

Seznam produktů:

Mobilní Telefon Držák *1

O F e k edbac _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Rádi Za Vaši Zpětnou Vazbu

Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka!

Doufáme, že si nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.

To je možné řešit problémy, pokud jsme se d o č t vědět, ab z nich! Děkujeme, že U soooooo mnohem :-)

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty