Nové 9 Vejce Farma Líheň Líheň Líheň Stroj Líhní, Mini Domácnost Kuřecí Automatické Vejce Inkubátor Pták, Křepelky Líheň

Nové 9 Vejce Farma Líheň Líheň Líheň Stroj Líhní, Mini Domácnost Kuřecí Automatické Vejce Inkubátor Pták, Křepelky Líheň

w1010

Nové

Skladem

1 689.42 Kč 929.19 Kč
Množství

Štítky: vejce, líhně, stroje, incub, vejce incub, líheň lampa, 48 inkubátor, vejce líheň, velký kuřecí inkubátoru, inkubátor s automatickou 10, pozice vejce inkubátor, slepičí vejce násadová stroj.

Nejen, že je krásná, 9-vejce automatické drůbež inkubátor s LED světla je praktickým nástrojem v našem každodenním životě. To zbaví tradiční omezení a je navržen tak, aby bylo viditelné, tak, aby lidé mohli prohlédnout celou inkubační proces.

Popis produktu

1. Nejen, že může uspokojit potřeby vědeckého výzkumu data, ale také pomoci kultivovat dětské zvědavosti. Jeho malá velikost a nízká hmotnost usnadňují přepravu a provoz.

2. Po spuštění, bude udržovat stabilní a kontinuální pracovní výkon. Má stabilní teplotu a může poskytovat nejlepší pěstební podmínky. To je opravdu výkonný přístroj.

Vlastnosti:

Zjednodušit klíčové dotykové ovládání v high-end atmosféru.

One-kus štíhlé tělo nezabírá místo.

Produkt atribut

Materiál: ABS

Barva: Modrá+Bílá

Napětí: AC 110V

Frekvence: 50Hz/60Hz

Výkon: 20W

Inkubační Množství: 9 ks

Plug: US Standard

Vhodné pro: Kuřata,Kachny,Husy a Další Drůbež,Křepelky,Papoušci,Holubi a Další Ptáci

Teplé připomenutí

1. Prosím, pamatujte si, že vzhledem k světelné efekty, monitory jas / kontrast nastavení / etcs, tam budou nějaké mírné rozdíly v barvě fotografie a aktuální položky. Měřeno ručně, odchylky 1-2 cm jsou možné.

2. Prosím, zanechte nám zprávu, pokud máte nějaké otázky. Budeme reagovat a nabídnout vám naše nejlepší služby.

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty