Původní a nový termální Tisková hlava, Originál Tiskové hlavy Pro IBM 4610 TF7 TF6 TI5 TG5 TI3 TI4 8jehličková-200dpi POS Tiskárna Účtenek

Původní a nový termální Tisková hlava, Originál Tiskové hlavy Pro IBM 4610 TF7 TF6 TI5 TG5 TI3 TI4 8jehličková-200dpi POS Tiskárna Účtenek

w100212

Nové

Skladem

546.46 Kč
Množství

Štítky: fotoaparát olympus tg5, krokoměr na zápěstí, tda5100b2, náramek na měření tlaku a pulsu, gumový váleček s hřídelí, tg5 pod vodou, tfx, nitescuba pod vodou, hodiny zdraví, olympus tg5.

Původní a nový termální Tisková hlava, Originál Tiskové hlavy Pro IBM 4610 TF7 TF6 TI5 TG5 TI3 TI4 8jehličková-200dpi POS Tiskárna Účtenek

Způsob dopravy : EMS, z Tchaj-wanu 7-10 dní dorazí nebo Mezinárodní paketů z Tchaj-wanu

Minimální množství : 1 ks

Záruka :3 měsíce záruka.

Nařízení a doporučení:

(1) přijímáme Ali-pay, western union a bankovní převod.

(2) Pokud potřebujete, aby velké množství, prosím, kontaktujte nás e-mailem, jsme vám nejlepší slevy.

(3) Dovozní cla, daně a poplatky jsou kupujícího odpovědnost.

Podmínky:

1>> slibujeme, že všechny výrobky jsou testovány před odesláním!

2>> Kupující může vrátit zboží v původním obalu do 5 dnů po obdržení, pokud nejste spokojeni s to/ My vám vrátíme peníze nebo poslat náhradní k vám do 2-3 pracovní den po položka je obdrží.

3>> Pokud není zboží descried, jak jsme slib, že můžete, kontaktujte nás na vrácení peněz nebo výměnu pravé pro vás.

4>> produkty snadno k poškození během přepravy, tak prosím, otevřete a zkontrolujte, zda krabice a produkt, když dostanete zboží, v případě, že pole je v troskách na jiný tvar, prosím, vzít fotografii a důkazy pro poškození krabice, a pak se zeptejte pošťák potvrdit situaci. Tímto způsobem, když tě dej mi své důkazy, můžeme požádat o lodní společnosti kompenzovat nás. To je důležité a bude chránit náš zisk.

5>> pokud produkty nevyšlo, když jste jej obdrželi , tam by mohlo být mnoho důvodů. Prosím, kontaktujte nás, budeme se snažit vyřešit problém , pokud chcete, aby loď zpět ,nejsme zodpovědní za vrácení přepravní poplatky. Ale budeme znovu odeslat další jeden pro vás pro dopravu zdarma China post air mail,když obdržíme problematické produktu.

Zpětná vazba:

A. spokojenost Zákazníků je pro nás velmi důležité. Prosím nenechávejte žádné neutrální nebo negativní zpětnou vazbu dříve, než nás kontaktovat .Negativní zpětnou vazbu, není nejlepší způsob, jak vyřešit jakýkoliv problém. Můžeme společně pracovat na vyřešení jakéhokoli sporu.

B. zkontrolujte Prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné daně budou před nabízení nebo nákupu.

C. Prosím, dejte nám postive zpětnou vazbu, pokud jste spokojeni s produktem.Odpovíme vám na jakoukoliv otázku do 24 hodin a pokusit se ze záruční vás předtím, než necháte zpětnou vazbu.

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<