Vrtule Stráže pro Dji Mavic Mini Drone Vrtule Ochránce Rychlé Uvolnění 4726F Rekvizity Wing Fan Guard pro mavic mini Příslušenství

Vrtule Stráže pro Dji Mavic Mini Drone Vrtule Ochránce Rychlé Uvolnění 4726F Rekvizity Wing Fan Guard pro mavic mini Příslušenství

w10008

Nové

Skladem

193.23 Kč 140.99 Kč
Množství

Štítky: fotoaparát drone dji jiskra, mavic mini protector, quadcopt, fatshark, drone s 1080p hd kamera, mavic mini, ls mini drone, gimbal jiskra, Prop Protector, mavic mini pgytech.

Vrtule Stráže pro Dji Mavic Mini Drone Vrtule Ochránce Rychlé Uvolnění 4726F Rekvizity Wing Fan Guard pro mavic mini Příslušenství

Funkce: 1.Lehký a malý, snadno se přenáší a skladování, 2.Rychloupínací design, snadno nainstalovat a odstranit, 3.Izolované vrtule ochrana vrtule, 4.Do značné míry zabraňuje vrtule od poškrábání osob nebo předmětů, 5.Plně chrání vrtule a zvyšuje bezpečnost letu.Popis: Materiál: ABS, Použitelné modely: pro Mavic Mini, Barva: Červená, Černá, Šedá, Čistá hmotnost: 26,2 g/sada, Rozměry výrobku: Radius 10,3 cm * Vysoké 1,8 cm, Balení seznam: 1set Vrtule Stráž Poznámka: 1.Nezahrnuje Drone a podvozek, 2.Přechod: 1 cm=10 mm=0.39 inch, 3.Prosím, dovolte 1-3mm chyba vzhledem k ruční měření.prosím, ujistěte se, že vám nevadí, že před objednáním, 4.Vzhledem k rozdílu mezi různými monitory, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky,prosím, ujistěte se, že vám nevadí, že před objednáním, Děkuji!

Plně Uzavřené Vrtule Protector

Plně Uzavřené Vrtule Protector pro Dji Mavic Mini Drone Vrtule Stráž Rychlé Uvolnění 4726F Kryt pro mavic Příslušenství mini Funkce: 1.Lehký a malý, snadno se přenáší a skladování, 2.Rychloupínací design, snadno nainstalovat a odstranit, 3.Izolované vrtule ochrana vrtule, 4.Do značné míry zabraňuje vrtule od poškrábání osob nebo předmětů, 5.Plně chrání vrtule a zvyšuje bezpečnost letu.Popis: Materiál: ABS PC Použitelné modely: pro Mavic Mini, Barva: Šedá Čistá hmotnost: 61g, Velikost výrobku: 8 cm v průměru, 4,5 cm výška Balení seznam:1set Vrtule Stráž Poznámka:nezahrnuje Drone.

Svazek Vrtule Stráž A Joystick Kryt:

Vrtule Stráže pro Dji Mavic Mini Drone Chránič Nárazníku Rychlé Uvolnění Rekvizity Regulátor Držet Stráž pro mavic Příslušenství mini Funkce: 1.Lehký a malý, snadno se přenáší a skladování, 2.Rychloupínací design, snadno nainstalovat a odstranit, 3.Izolované vrtule ochrana vrtule, 4.Do značné míry zabraňuje vrtule od poškrábání osob nebo předmětů, 5.Plně chrání vrtule a zvyšuje bezpečnost letu.Joystick Protector 1.Dokonale se hodí i na dálkový ovladač povrchu, aby se zajistila účinná ochrana pro správce rocker, 2.Na základě struktury dálkový ovladač, chytrý design protiprokluzový systém spony, aby se zabránilo kývání.Popis: Materiál: ABS, Použitelné modely: pro Mavic Mini, Čistá hmotnost: 26,2 g/sada(Vrtule Stráž),7,9 g(Joystick Chránič ) Rozměry výrobku: Radius10.3 cm * Vysoká 1,8 cm,(Vrtule Guard); 12.5*2.5*2cm(Joystick Protector ).Balení seznam: 1set Vrtule Stráž 1ks Dálkové Ovládání Rocker Ochránce, Poznámka:nezahrnuje Drone a podvozek.

Svazek B Vrtule Stráž A Podvozek

Funkce:(Podvozek) 1. Zvýšení výšky mezi trupem a zemí chránit DJI Mavic Mini turmals a baterie z dopadu na přistání, 2. Účinně zabránit zemi kontaminující nečistoty z těla nebo poškození gimbal během vzletu a přistání, 3. Účinně zvýšit 2.2 cm výška, 4. Extrémně odolný a lehký, 5. Snadno rozebrat a snadno se instaluje.Popis: Materiál: ABS, Použitelné modely: pro Mavic Mini, Čistá hmotnost: 26,2 g/sada(Vrtule Stráž),9.4 g(podvozek) Rozměry výrobku: Radius 10,3 cm * Vysoké 1,8 cm(Vrtule Guard);7.1*8.7*3.2 cm(podvozek).Balení seznam: 1set Vrtule Stráž 1ks podvozek Poznámka:Během instalace, prosím, rozložte ruku před instalací přistávacího zařízení ,a prosím, odstraňte podvozek než skládací rameno.

Svazek C A Vrtule Vrtule Stráž

Funkce:(Vrtule) 1.Náhradní vrtule pro Mavic Mini, tyto vrtule poskytují hladké letu a silný tah pro letadlo, 2.Malá velikost, snadno nahradit, 3.Nízká hmotnost s dobrým výkonem a trvanlivé.Materiál: PC, Čistá hmotnost: asi 2,8 g/pár.Balení seznam: 1set Vrtule Stráž 2pair Vrtule(2CW+2CCW) Poznámka:nezahrnuje Drone a podvozek.

Bez komentáře zákazníků na chvíli.

<

Související produkty